Wczasy z rodziną, tani nocleg

Wczasy z rodziną, tani nocleg

Siemka,

Czy wiecie jaka miejscowość oferuje najtańsze domki letniskowe, wyposażone koniecznie w bezprzewodowy internet oraz kuchnię?

Niestety wybieram się na wakacje z rodziną, a będę zmuszony trochę zdalnie popracować.

crisdean

Posty: 15

 
Bardzo zadowolony byłem z wakacji w domkach letniskowych (Grzybowo) zamówionych przez stronę http://www.kolberg.pl. Mogłem zabrać ze sobą psa. Warunki porównywalne, przynajmniej do hotelu trzygwiazdkowego wysokiej jakości. Zachęcam wszystkich dotychczas niezdecydowanych.

Maciusinski

Posty: 36

 
W sezonie według mnie nad morze nie opłaca się jechać. Ceny są delikatnie mówiąc zaporowe. Lepiej planować urlop przed lub lekko po sezonie, a do tego wytypować miejscowości w okolicach największych aglomeracji.

Wacław

Posty: 19

 
Nie tylko na nocleg zwracaj uwagę, ale koniecznie sprawdź długoterminową prognozę pogody. W Polsce możesz trafić na tydzień deszczu nad morzem, a to już naprawdę duża wpadka.

Dwa lata temu właśnie tak miałem i gorąco nie polecam rezerwacji w ciemno.

Fejron

Posty: 18

 
Ja zawsze staram się uciekać od aglomeracji do małych miasteczek, które trzymają urok wolno upływającego czasu. Grzybowo jest ogólnie świetnym miejscem na odpoczynek, bo znajduje się niedaleko od głównych rozrywkowych, morskich miast. Jak poruszasz się samochodem to strzał w dziesiątkę.

gregcie@

Posty: 21

 
Zanim podejmiesz decyzję oceń faktyczną odległość do plaży od bazy noclegowej. Pomagają w tym mapy Google. Ja dzięki temu narzędziu jeszcze nigdy się nie pomyliłem przy wyborze domku czy hotelu. Wszystko czarno na białym dostaniesz.

Torbunie24

Posty: 33

 
W największych miejscowościach nadmorskich zawsze miałem problem z brudnymi plażami. Dopiero po wizycie w mniejszym miasteczku zrozumiałem, co to znaczy czysta plaża.

mack

Posty: 16

 
Grzybowo jest fajne. Niedaleko Kołobrzeg i Koszalin, kilkaset metrów do plaży, niskie lokalne ceny.

add1cted

Posty: 35

 
Wyjeżdżasz z rodziną i dzieckiem?

Wtedy obowiązkowo zainteresuj się domkami letniskowymi, z placami zabaw i dodatkowymi atrakcjami dla najmłodszych. Ja zawsze się boje wchodzić w tłum z dzieckiem, dlatego lepsze staną się stosunkowo mniejsze miejscowości.

Polerusik

Posty: 26