najlepsze wakacje last minute Rybnik

najlepsze wakacje last minute Rybnik

Dużo ostatnio czytałem artykułów na temat Marakeszu i powiem, że miasto wydaje się być naprawdę warte zobaczenia. Znacie może biura podróży, które mają fajne pakiety właśnie w tym kierunku?

MisiekKce

Posty: 13

 
Mój znajomy ponoć leci jeszcze w tym roku do Kenii. Ciekawe. Ja bym się chyba trochę dygał do Afryki latać...ebola i te sprawy.

derWER

Posty: 18

 
No na pewno musisz wybrać jakieś sprawdzone biuro, w ktorym doradzą Ci którą ofertę wybrac, żeby później nie było lipy i nerwówki...Jakiś czas temu fajny dokument leciał o plajtujących biurach podróży, dawał do myślenia.

Mnert67

Posty: 15

 
Cenowo to nieźle to wygląda w biurze z ulicy Białych u nas w Rybniku. Ja mam chrapkę na ich last minute do Tunezji i chyba się zdecyduję. Dzisiaj do nich dzwoniłem jeszcze dopytać o sam hotel i kwestię wyżywienia. Cała oferta jest dostępna na ich stronce odlotowepodroze.pl. Fajne mają pakiety Sylwestrowe, które też mnie nęcą ;)) Ale muszę się zdecydować na coś jednego.

Lupusx

Posty: 12

 
To moja siostra praktycznie co roku gdzieś jeździ za granicę, już zapomniała, że w Polsce też mamy morze ;P Z nią pogadam, bo ona chyba właśnie ostatnio kupiła sobie wycieczkę na Cypr w Rybniku w jakiejś firmie.

Nixel92

Posty: 14

 
Ja to szukam takich promocji w internecie, przynajmniej masz tam ofertę wszystkich firm, także jest z czego wybierać. Ostatnio widziałem oferty niemieckich organizatorów i tam to naprawdę jest all inclusive. Ciekawie, ale też kosztownie.

Yuri20

Posty: 15

 
Ja lubię ciepło, ale jak byłem w tym roku na Rodos to było dla mnie za ciepło aż :) Także w przyszłym roku chyba dla odmiany zostanę w kraju i znając życie akurat na mój urlop będzie przez bite dwa tygodnie lało...już tak raz miałem ze 3 lata temu.

Abyss

Posty: 11