Urodziny Poznań, co polecicie ?

Urodziny Poznań, co polecicie ?

Jakie atrakcje w Poznaniu polecacie zwiedzić oczywiście oprócz ratusza, kościołów, bazylik, cytadeli itp.:)

GeoFort

Posty: 3

 
Organizują faktycznie dobre urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To wyższe niż kino, teatr. Naprawdę polecam odwiedzić to miejsce.

basieńka

Posty: 9

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 9

 
Nie spodziewałam się, iż urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli doskonale się bawili. Niezwykle nowomodne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Hello98

Posty: 10

 
Byliśmy, jesteśmy pod dużym wrażeniem http://blubry6d.pl – muzeum z laserami, wrażeniami zmysłowymi, śniegiem, wiatrem i mnóstwem niespodzianek. Moja córcia chciała jeszcze raz zaraz po wyjściu:) z tego muzeum w poznaniu.

korasek

Posty: 3

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

celos00

Posty: 23