najlepsze wakacje last minute Białystok

najlepsze wakacje last minute Białystok

Ile trzeba dzisiaj wydać za wczasy all inclusive, 7 dni w Egipcie? Jeździł ktoś może ostatnio? Z jakim biurem udało się pojechać? Szukam czegoś w Białymstoku i nie wiem na którą ofertę postawić.

Black_Riot

Posty: 15

 
Mam wykupione dwa tygodnie w Egipcie na styczeń i już się nie mogę doczekać :) Pierwszy raz będę w zimę poza naszym klimatem i już sobie wyobrażam swój szok termiczny jak będę stamtąd wracał, a tu w Polsce -20 i śnieg.

lkojo

Posty: 19

 
Teraz z tego co widzę to furorę na rynku turystycznym robią kierunki Azjatyckie. No na pewno jest to już większa egzotyka niż Turcja itd., ale też kosztowniejsza zabawa.

Wimner56

Posty: 18

 
Moja znajoma z pracy była na Bali na początku roku i polecała to miejsce, ale mnie trochę za daleko i trochę za drogo mimo wszystko. Ja bardziej preferuję Europejskie państwa.

Oct714

Posty: 15

 
Ja to w tym roku miałem dylemat, czy jechać gdzieś za granicę, czy zostać w Polsce. Stanęło na tym, że pojechaliśmy z dziećmi do Mikołajek i fajnie było. Ale w przyszłym roku to już raczej pojedziemy z jakimś biurem gdzieś dalej. Tak chodzi mi po głowie Tunezja. Byłoby miło :)

codePerformance

Posty: 13

 
Co do biura to nie pomogę, ale powiem co się dowiedziałem ostatnio. Ponoć teraz jest moda na wyjazdy za granicę na wieczory kawalerskie. Ludzie się naoglądali Kac Vegas i wykupują wyjazdy na dwie noce na drugi koniec świata...Stać ich. :-)

Biznesowy

Posty: 16

 
Fajne last minute na Teneryfę znalazłem kilka dni temu w ogólnopolskim biurze odlotowepodroże.pl na ul. Zachodniej. Akurat miałem blisko bo mieszkam tam na nowym mieście. Praktycznie siedzę już spakowany, za parę dni wylot. Mają tutaj dobrych doradców, fajnie mi pani wytłumaczyła dokładnie co mam w cenie uwzględnione, gdzie i w której części będę mieszkał, jaki jest dokładnie hotel i okolica. Także wszystko wiem.

Pamooko

Posty: 10

 
Wyjazd ze zorganizowaną grupą ma swoje zalety, ale ma też gorsze strony...nigdy nie wiesz na jakich ludzi trafisz, to jest w sumie taki najistotniejszy minus. A wiadomo jak to jest z Polakami...

NadmorskaOaza

Posty: 15