najlepsze wakacje last minute

najlepsze wakacje last minute

Pewne biuro turystyczne obsługujące wyloty do Egiptu jest mi potrzebne. Wiecie gdzie można aktualnie trafić na konkretne zniżki? Interesuje mnie wyjazd na 2 tygodnie.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Jest trochę takich stron z promocjami na wakacje. Warto poszukać, bo czasami naprawdę można trafić na ciekawe rabaty. Moja koleżanka w te wakacje gdzieś znalazła wakacje all inclusive w Grecji z rabatem 30 procent.

Asd7

Posty: 16

 
Niedawno wróciłem z Egiptu i było rewelacyjnie. Każdemu polecam to miejsce! A spływy Nilem to już w ogóle poezja. Ja last minute w promocyjnej cenie znalazłem na stronie odlotowepodroze.pl i tutaj też wykupiłem sobie wycieczkę online. Prosta rezerwacja, prosta płatność, no i wszystko szybko przebiegło. Dobra rzecz też jest taka, że mają aplikację mobilną, także sobie sporo rzeczy pozałatwiałem z tableta.

@_yyy111

Posty: 23

 
Jeśli chodzi o Europę to już praktycznie we wszystkich ciekawszych miejscach byłem, teraz to mnie kusi Ameryka Południowa, tam jest wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Może się uda w przyszłym roku tam wyjechać.

berry1

Posty: 20

 
Ja to lubię rezerwować sobie wczasy online, dla mnie to przede wszystkim oszczędność czasu i po prostu wygoda. Generalnie już tyle rzeczy robię przez internet – przelewy, zakupy spożywcze i tak dalej, że jestem przyzwyczajony do takiej firmy załatwiania spraw.

Japoniecek

Posty: 29

 
My z żoną to dużo podróżujemy, jak tylko mamy jakieś kilka dni wolnego to szukamy last minute w dobrej cenie, głównie przez internet, bo najszybciej. Ostatnio jakoś przypadkowo trafiłem na stronę odlotowepodroze.pl i tu mają multum promocyjnych ofert od praktycznie wszystkich znanych organizatorów. Także wystarczy kilka kliknięć i można kupić sobie wycieczkę bez wychodzenia z domu w pełni bezpiecznie.

nevya22

Posty: 23

 
Ja tak właśnie od dłuższego czasu przeszukuję sobie oferty wczasowe na 2015 rok i chyba się skuszę na jakiś wyjazd ze stronki odlotowepodroze.pl. Z tego co widzę mają rabaty nawet do 50 procent i chcą tylko 10 procent zaliczki, do tego dzieci gratis ...No nie wiem, może się zdecyduję. Zobaczę jeszcze, bo musiałbym już teraz praktycznie sobie urlop na sierpień ustalić.

Dyduszek22

Posty: 18

 
Wiem, że niektóre serwisy to mają specjalne programy lojalnościowe dla tych, którzy się zapiszą do newslettera i tak dalej. Warto się dopisać, bo zawsze to jakieś dodatkowe rabaty.

MarioBei

Posty: 30

 
Ogólnie teraz oferta wygląda naprawdę ciekawie. Ja kilka lat temu szukałem wczasów na Bali to ciężko było coś wybrać, teraz ten wybór jest bez porównania większy. Nic tylko jeździć.

zpox

Posty: 23

 
Nie znam takich stron, to znaczy pewnie przeglądałem jakieś tego typu, ale teraz mi adresy do głowy nie przychodzą. Jak już to staram się szukać promocji na zakupach grupowych, można na coś trafić.

Sebo

Posty: 13