Biuro podróży

Biuro podróży

Cześć;) Chcę wyjechać na wczasy z żoną, z okazji naszej rocznicy ślubu. I tak myślimy nad Egiptem, ewentualnie Tunezją. Podlinkujecie biura podróży, które dobrze i tanio organizują tego typu wyjazdy?

berry1

Posty: 20

 
Akurat moi rodzice dość często jeżdżą sobie na zagraniczne wczasy. Dzieci odchowali, ciągle jeszcze pracują, więc trochę kasy mają na takie wyjazdy. Nawet nie wiem co to za biuro oni mają, ale ponoć jakieś dobre. Jak będę gadał z mamą to się spytam. Pozdr.

Pszemeg

Posty: 28

 
Teraz dużo ludzi jeździ na Bałkany. To region o wiele tańszy, a równie piękny co takie Włochy, czy Hiszpania. Inna sprawa, że bliżej mamy do Bułgarii niż na półwysep Iberyjski.

Alaalaaa

Posty: 30

 
Jeśli miałbym coś poradzić, to nie wybierajcie transportu autokarem, jeśli destynacja jest daleko:) Ja jechałem autokarem z biurem, do Portugalii i to była katorga...tyle godzin w podróży, że można zwariować.

Niciuśś98

Posty: 26

 
Za granicą na wakacjach to jeszcze nie byłem. Zdarzyło się tylko raz odwiedzić Pragę na weekend, ale to tyle, jeśli chodzi o Europejskie wojaże;P

Jjoannna

Posty: 24

 
Bardzo tanie last minute na Majorkę udało mi się znaleźć na www.planujemywakacje.pl, więc może tutaj poszukaj. Profesjonalna obsługa, doskonały kontakt, organizacyjna perfekcja! ;-)

Gindzio56

Posty: 20

 
W zeszłym roku byliśmy całą rodzinką na Gran Canaria i powiem szczerze, że było jak w bajce. Piękny region, mógłbym tam zamieszkać na stałe. Temperatura iście wiosenna i tak tam ponoć mają przez okrągły rok....Ech, żeby w Polsce tak było:-)

crisdean

Posty: 15

 
Mogę pochwalić organizację wczasów przez firmę www.planujemywakacje.pl. Współpracują z najpoważniejszymi tour operatorami, przez co oferują wyłącznie sprawdzone miejsca i wysoki komfort. Moja firma wykupiła tutaj wczasy w Chorwacji i wszystko było dopięte na tip top.

Facio

Posty: 28