Tajlandia na własną rękę, gdzie ?

Tajlandia na własną rękę, gdzie ?

Pomożecie wybrać jakieś ciekawe miejsce na wakacje? Gdzie polecacie wybrać się w ramach słonecznych wysp. To pierwsze wakacje w tak odległy teren, więc koniecznie chyba z jakimś biurem, agencją.

251Lechu

Posty: 3

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wówczas, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które organizowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

codePerformance

Posty: 16

 
Nie polecam wybierać się poza Europę samodzielnie, no chyba że do rodziny :) Mieliśmy kilka niemiłych niespodzianek, więc na pewno jak egzotyczne wakacje to z biurem. Oszustów, naciągaczy nie brakuje.

LiOx

Posty: 16

 
Nam zależy na czymś naprawdę bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, że człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, że wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, które nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. Inaczej spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Gucio

Posty: 6

 
Jak mają być rzeczywiście fajne podwodne wakacje, to polecam Tajlandię. Tam na wyspach są idealne warunki i pełno atrakcji na dnie :D Miałem okazję korzystać w zeszłym roku. Podobało mi się i chyba w tym też wrócę.

labuh

Posty: 6

 
Nam zależy na czymś faktycznie bezpiecznym. Teraz tyle różnych historii się słyszy, iż człowiek myśli o najgorszym. Mam nadzieję, iż wakacje się udadzą, bo w planach od dawna była Tajlandia i Birma. To wycieczki, jakie nasza rodzinka koniecznie musi zaliczyć. W przeciwnym razie spać spokojnie nie będziemy mogli :D

Aleksandeeer

Posty: 18

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, natomiast dobrze, że znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z rzeczywiście mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej http://thailand-trips.pl.

opert34

Posty: 13

 
Oj widzę, iż mamy w tym roku trend słonecznych wysp na wakacje :) Też jestem za, natomiast poszukuję jakiegoś biura, jakie może zaproponować mi więcej szanse pod kątem wyboru planu urlopu. Nie mam zamiaru mieć zapchanego harmonogramu, żebym nie mógł poleżeć na plaży :p

nantusia

Posty: 6