Przewodnik wycieczek Austria

Przewodnik wycieczek Austria

Od dawna marzę o wycieczce do Wiednia. Chciałbym jednak zostać obsłużony przez Polaka.

Czy możecie mi poradzić fajnego przewodnika?

yaoks

Posty: 23

 
Wyjechałyśmy do Wiednia na dwa tygodnie z córką, a w kilka godzin zwiedziliśmy go z http://www.austriapl.com. Przewodniczka pokazała nam wszystko. Do tego zrobiłyśmy zakupy, dostałyśmy namiary do najlepszych galerii handlowych. W ogóle cudownie wspominam te wakacje.

Zygzaczek3

Posty: 31

 
Zdziwiło mnie, że w Wiedniu można normalnie pić na ulicy. Degustacje winka we wspaniałej dzielnicy, na żywo to po prostu majstersztyk. Nigdzie takiego czegoś nie znajdziesz.

Koktus

Posty: 33

 
Widzę, że nie znasz się za bardzo na podróżowaniu. Podpowiem jedną rzecz. Wybierz na kilka godzin przewodnika, który zorganizuje ci dodatkowo cały pobyt i podpowie, gdzie masz iść.

iDoRy

Posty: 21

 
Nie musisz zatrudniać przewodnika na cały dzień. Wystarczy ci kilka godzin, a poznasz kluczowe miejsca i omówisz z nim profesjonalnie każdy materiał turystyczny, który masz przy sobie.

loooque

Posty: 32

 
A po co masz się samodzielnie męczyć. Weź sobie zamów przewodnika, który zorganizuje autobus i jeszcze wyjdzie z ciekawymi pomysłami. Ci ludzie tam żyją, to wiedzą co dobre :)

szulmar

Posty: 23

 
Wiedeń to w końcu stolica Austrii, dlatego dbają tam o turystów strasznie. Teraz najlepsze miejsce na romantyczną podróż. Zazdroszczę tym, co będą tam na Walentynkach.

kevin888

Posty: 38