Dolina gąsienicowa szlaki, informacje ?

Dolina gąsienicowa szlaki, informacje ?

Dzień dobry. Interesuje mnie szlak na rysy, dzięki któremu szybko znajdę się po słowackiej stronie gór. Znacie taki?

Trener

Posty: 4

 
Zastanawiałem się długo nad tym, który z proponowanych szlaków na kościelec będzie odpowiadał moim potrzebom. Ostatecznie wybrałem ten, który miał zdecydowanie największą liczbę zwolenników. W pewnym sensie poszedłem na łatwiznę, a zarazem wybrałem sprawdzoną opcję.

Złoty

Posty: 19

 
W sieci niesłychanie dużo można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, jakie faktycznie znają się na górach. Na pozostałe informacje warto wziąć pewną poprawkę.

kadajo

Posty: 15

 
Bardzo polecam przełęcz pod chłopkiem, na którą docierałem szlakiem zielonym, któremu sprosta praktycznie każdy. Należy wziąć jednak pod uwagę, iż przełęcz znajduje się na sporej wysokości nad poziomem morza, a w związku z tym wędrówka może okazać się niektórym dość męcząca :-)

Miki

Posty: 5

 
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście o szlakach na rysy dowiedzieli się choćby z ogólnodostępnych źródeł tj. Internet. Jestem w pełni przekonany, że będziecie w stanie znaleźć bardzo wiele przydatnych informacji. Przynajmniej tak było w moim wypadku, co postanowiłem stwierdzić :-)

Trener

Posty: 4

 
Moim kolejnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, iż z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, które znalazłam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Niezwykle dziękuję za wartościowe porady, które tu się pojawiają.

bruklin187

Posty: 4

 
Jestem święcie przekonany, że szlak na rysy, o którym piszecie na tym forum dyskusyjnym będzie w stanie sprostać zarówno moim oczekiwaniom. Obecnie jestem na etapie planowania swojej podróży.

Fajaaa

Posty: 4

 
Mogę Wam serdecznie polecić szlak na szpiglasowy wierch, o którym szczegółowe informacje uzyskacie tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-szpiglasowy-wierch-lancuchy-i.html. Zachęcam do dokładnego zapoznania się z tym opisem, który jest niesamowicie przydatny na etapie planowania podróży.

mikuś89

Posty: 14

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były bardzo zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

EpIon7

Posty: 19

 
Przyznam szczerze, że niezwykle doceniam przełęcz pod chłopkiem. To świetna atrakcja turystyczna, jaka cechuje się wysokością 2307 metrów. Jednocześnie niewyjątkowo trudno na nią wejść. To plus.

matus2609

Posty: 18