Chce jechać do Hiszpanii, które biuro podróży?

Chce jechać do Hiszpanii, które biuro podróży?

Witam.

Czy znacie jakiegoś dobrego organizatora wycieczek do Portugalii?

Będę wdzięczny za namiary.

Dzidzia

Posty: 10

 
W sumie przedmiotem mojego zainteresowania całkiem niedawno także były wycieczki do Hiszpanii.

Ciekawiło mnie przede wszystkim to, na jak długi pobyt będzie mnie stać. Okazało się, że w konkurencyjnych cenach mogłem spędzić w Hiszpanii nawet 14 dni uwzględniając przelot samolotem, co jest bardzo korzystne :)

kdeel32

Posty: 16

 
Kilka tygodni temu wybierałem biur podróży, a teraz jestem już po wycieczce, z której jestem w 100% zadowolony.

Z mojej perspektywy mogę polecić Wam usługi http://www.sjestatravel.pl. To biuro, które sprostało moim oczekiwaniom i dopasowało wszystkie elementy wycieczki do moich indywidualnych potrzeb.

Nie mam wątpliwości, że jeszcze do nich wrócę :)

Gwido67

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy mogę Wam bardzo mocno polecić wycieczki do Gruzji. Początkowo nie byłem zwolennikiem takiego wyjazdu, ale uparła się na niego moja dziewczyna, więc nie miałem innego wyjścia. Po przyjeździe byłem naprawdę oczarowany, ponieważ w Gruzji jest bardzo wiele miejsc, które mogę Ci polecić.

To kraj, który powinien odwiedzić każdy podróżnik :)

jurcio

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że gdy ktoś chce przede wszystkim odpocząć po uciążliwym roku to może zastanowić się nad korzyściami, które będą w stanie zaproponować im wycieczki do Portugalii. Osobiście wybrałem ten kierunek wakacji i nie żałuję. Nie zapłaciłem wspólnie z żoną przesadnie sporo w biurze podróży, a liczba atrakcji, z którymi mieliśmy do czynienia była rzeczywiście ogromna.

Marti

Posty: 25

 
Widzę, iż teraz rozbudowane są oferty obejmujące wycieczki do Kaukazu. Całkiem niedawno sam zastanawiałem się nad tym, aby wykupić taką wycieczkę. Czytając Wasze opinie o takich wyjazdach tylko utwierdziłem się w przekonaniu, iż to będzie następny kierunek, który wybiorę. Skorzystam także z Waszych rad odnośnie wyboru stosownej oferty i biura.

timonnn

Posty: 13