Parking lotnisko Okęcie - który ??

Parking lotnisko Okęcie - który ??

Hej.
Przedmiotem mojego zainteresowania stał się niedawno parking na lotnisku w Warszawie. Gdzie mogę zostawić samochód, a jednocześnie nie zapłacę przesadnie dużo? Dzięki za namiary na dobry parking.

Dragon

Posty: 12

 
Nie rozumiem tego, że ludzie są pogodzeni z faktem, że skoro szukają parkingu na lotnisku Okęcie to musi on drogo kosztować. Jestem przeciwny takiemu nastawieniu, bo osobiście udawało mi się znaleźć parking w niezmiernie atrakcyjnych cenach, choć były to okolice lotniska, a nie parking naprzeciwko terminala.

Jednak wychodzę z założenia, że coś za coś.

Inneee2

Posty: 24

 
W mojej opinii parkingiem, który warto polecić jest http://www.parkingokecie.eu.

Rezerwuję u nich miejsce, przyjeżdżam autem, jakie zostawiam nawet na tydzień i płacę zaledwie 49 pln (strasznie mało). Na pewno nie odszukacie nigdzie indziej tak rewelacyjnej ceny.

Na dodatek ich bus podjeżdża bezpośrednio pod terminal lotniska, co jest niesłychanie wygodne :)

jop7ek

Posty: 15

 
Praktycznie każdy parking Okecie uzależnia opłaty od czasu, które samochód spędzi na parkingu. Pożądane byłoby zwrócić spostrzeżenie, aby był on strzeżony, co może pozwolić uniknąć niezmiernie mnóstwo problemów. Monitorowany parking daje zawsze większe gwarancje bezpieczeństwa.

czeslaww

Posty: 13

 
W mojej opinii parkingów na lotnisku Okęcie jest stosunkowo dużo. Nigdy nie zdarzyło się mi, iż zabrakło dla mnie miejsca parkingowego. Wydaje mi się, że taki problem po prostu nie istnieje lub jest naprawdę niesamowitą rzadkością, co dobrze świadczy o porcie lotniczym.

Dzidzia

Posty: 12

 
Parking na Okęciu w godzinach szczytu, gdy realizowanych jest najwięcej odlotów i przylotów to dość problematyczna kwestia. Przekonałem się o tym wielokrotnie, ale nauczony doświadczeniami postanowiłem rezerwować wcześniej sprawdzony parking. Ponadto płacę za niego mniej składając rezerwację z wyprzedzeniem.

Koko45

Posty: 35