Potrzebuje godnej polecenia wycieczki w góry ?

Potrzebuje godnej polecenia wycieczki w góry ?

Moje pytanie będzie dotyczyło wycieczek w góry na terenie Europy.

Z którym biurem pożądane byłoby się wybrać na takie aktywne wczasy? Są w ogóle w kraju biura, jakie promują trekking i wiedzą z czym się w ogóle to je?

Dzięki za wszelkie opinie, sugestie i wpisy! Hej!

Liand

Posty: 27

 
My z grupą przyjaciół, byliśmy w zeszłym roku na wycieczce w Alpach w wariancie plecakowym, czyli podróż przebiegała od jednego schroniska do kolejnego. Polecam takie coś jak będziecie mieli okazję. Spacerując górskimi łańcuchami naprawdę można poczuć ten niezwykły klimat gór, jakiego na nizinach nie ma szans odszukać. W ogóle pożądane byłoby wybrać się w Alpy, ludzie tam są niezwykle otwarci na pieszych turystów, natomiast co do krajobrazów to nic jedynie mocno naładować aparat przed wyjazdem!

Klarka

Posty: 30

 
Mogę coś powiedzieć na temat wycieczek w Dolomity. Niesłychanie polecam! :) Byliśmy tam z dziewczyną w zeszłym roku i po prostu rewelacja. Jest to tak malowniczy region, iż z całym szacunkiem dla Beskidów, natomiast wymiękają przy Dolomitach...Akurat obydwoje lubimy aktywnie wypoczywać, więc dla nas takie wczasy z trekkingiem to była idealna opcja.

BAsd7

Posty: 36

 
Kiedyś byliśmy z żoną na takim zorganizowanym poprzez biuro wyjeździe w Pirenejach i było super. Pogoda bez wątpienia dopisała, lecz najważniejsze były takie kwestie typowo logistyczne jak transport bagażu, noclegi, jedzenie i bez wątpienia praca przewodnika. Pan, który nas oprowadzał miał nie tylko olbrzymią wiedzę, lecz też niespożyte siły (a swoją drogą już koło pięćdziesiątki był). Z takim przewodnikiem to człowiekowi w ogóle czas szybciej mija i nawet największe podejścia pod szczyty nie takie straszne:)

wisiek

Posty: 31

 
No hej!

Czołem piechurom:) Mam w planach wyjazd w Apeniny, lecz nie wiem co z tego wyjdzie. Póki co na swoim koncie mam zwiedzanie takich gór jak Alpy, Pireneje, oraz bez wątpienia polskie Tatry, Karkonosze i Beskid Śląski. Co do konkretnego biura, to byłem dotychczas z jednym http://www.apter.pl i było całkiem w porządku. Mogę ich polecić jak ktoś chce gdzieś dalej wyjechać.

Z tego co wiem robią nawet wycieczki w Góry Skandynawskie.

Ppako72

Posty: 37

 
Cześć.

Na trekking w Alpach namówili mnie znajomi i dobrze, że dałem się namówić. Wyjechaliśmy późnym latem z firmą http://www.apter.pl. Wszystkie sprawy organizacyjne zostały dopięte na ostatni guzik. My akurat byliśmy z grupą niezwyklej zaawansowaną, więc trasy przygotowane dla nas były dość uciążliwe, natomiast właśnie poprzez to śliczne.

Widoki to poezja, po to się jedzie w góry!

bienkus22

Posty: 23

 
Jeżeli chodzi o wyjazdy na Kebnakaise to naprawdę niewiele firm się tym zajmuje. Długo szukałem ekipy, jaka by się tego podjęła, lecz okazało się, iż są takie biura. Poza krąg polarny wyjechałem z ludźmi z www.apter.pl. Wspaniała organizacja, rzeczywiście ta ekipa wie o co tutaj chodzi. Fachowa firma, jaka regularnie robi wyjazdy w różne części Europy. Robią wycieczki w Alpy, Apeniny, Pireneje, są wszędzie.

Polecam.

Gruszek2

Posty: 26