sprawdzone biuro turystyczne online

sprawdzone biuro turystyczne online

Gdzie można internetowo wykupić sobie tanie last minute do ciepłych krajów? Jeśli znacie serwisy z dużymi rabatami to będę wdzięczny! Pozdrawiam.

MisiekKce

Posty: 12

 
Na pierwszy swój wyjazd zagraniczny to wyjechałem 3 lata temu z panem Jackiem pilotem z biura Wycieczki z nami, i już od tego momentu jeżdżę z nimi co roku. Chyba najlepiej wspominam pobyt na Islandii i pływanie z wielorybami, to było coś! Także ja bym ich polecał, zwłaszcza w przypadku bardziej nietypowych wycieczek, na których faktycznie można coś zwiedzić i ciekawego porobić. Na stronie www.wycieczkiznami.pl cała oferta. Mają trochę last minute, ale też first minute na 2015.

Rrealg

Posty: 40

 
Jakbym miał jechać na wczasy zagraniczne z biurem to bym raczej wziął jakąś objazdówkę. Lepiej jak się coś dzieje, jak jest dużo zwiedzania. Wolę taki bardziej aktywny wypoczynek, niż plażing ;-)

Michałek

Posty: 12

 
Różnie z biurem można trafić, ale raczej firmy starają się trzymać poziom. Ja mam takie zdanie, że najlepsze to są jednak te małe firmy, często rodzinne, założone przez pasjonatów podróżowania. Choć te duże biura też oczywiście spełniają standardy, ale mają często banalne i przewidywalne te wycieczki.

mikesmith0103

Posty: 24

 
Powiem, że nawet sporo jest takich egzotycznych wycieczek w ofercie biur. Ostatnio sprawdzałem kilka stron i takie kierunki jak Kenia, Etiopia, czy Kambodża robią wrażenie. Fajnie byłoby kiedyś odwiedzić choć część z tych miejsc. Kto wie...;)

Babuska4

Posty: 22

 
W tę zimę to raczej nigdzie nie pojadę, ale w zeszłym roku byłem w Egipcie, uciekłem od polskich mrozów i był to dobry pomysł. Na lotnisku jak wróciłem taki opalony to ludzie się na mnie tylko dziwnie gapili :D

Suit

Posty: 12

 
Teraz te biura to dbają o wszystko, o nic nie trzeba się martwić. Dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenia, zwiedzanie...wszystko jest zagwarantowane.

zdziniu33

Posty: 32

 
Mogę popytać w firmie skąd oni zamawiają wyjazdy. Ostatnio był jakiś wyjazd do Chin, ale się nie załapałem niestety. Postaram się sprawdzić jakie biuro to organizuje itp.

codePerformance

Posty: 13

 
Tak szczerze powiedziawszy to dzisiaj można nawet taniej spędzić wakacje za granicą niż w Polsce. W takich kurortach nad Polskim morzem, to wcale ceny nie są niższe niż nad Śródziemnym...

Japoniecek

Posty: 29

 
Sam szukam biura podróży, które by się podjęło organizacji pielgrzymki do Ziemii Świętej. Na pewno zależy mi na dobrej cenie, ale jakość obsługi, transport, nocleg też się liczą.

Hihi_WWW

Posty: 7