wycieczki rodzinne all inclusive, znacie coś ?

wycieczki rodzinne all inclusive, znacie coś ?

Orientujecie się coś na temat zagranicznych wycieczek rodzinnych all inclusive? Chodzi nam o znalezienie jakiegoś sprawdzonego operatora, który zapewnia być może opiekę do dzieci. Jak coś wiecie, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

Marti

Posty: 2

 
No właśnie my też z mężem przekalkulowaliśmy, iż nie wychodzi to mnóstwo wiecej. Jak jedziesz z dziećmi, to wiadoma sprawa, iż musisz im zapewnić atrakcje, rozrywkę itp. rzeczy. Tak to masz wszystko wliczone w cenę. My już jesteśmy pewni, iż kolejny urlop to będą właśnie wakacje rodzinne all inclusive. Już nawet kilka ofert mamy na oku :D

Radziu

Posty: 4

 
Doskonała oferta, jeśli chodzi o wakacje all inclusive http://clubmed.pl. Zdecydowaliśmy się, bo znajomi polecili i rzeczywiście jesteśmy usatysfakcjonowani. Całość skrojona na miarę naszych oczekiwań. Niezapomniane wakacje :)

dersu4

Posty: 18

 
Takie wycieczki all inclusive masz wliczone w cenę pobytu. W tym roku spędziliśmy w taki sposób egzotyczne wakacje i nie żałujemy wydanych pieniędzy. Nie ma po co żałować, bo mieliśmy wszystko, czego można chcieć, jeśli chodzi o urlop. Kiedy chcieliśmy leżakować na plaży, robiliśmy to. Jak nam się znudziło korzystaliśmy z oferowanych atrakcji.

bartek33

Posty: 3

 
Wiem, że taki urlop jest całkiem okej bo raz na takim byliśmy z dzieciakami i rzeczywiście nic niczego nie musieliśmy robić :) Tyle, że rzeczywiście trzeba za takie wakacje rodzinne all inclusive zapłacić sporo ;)

wisła1905

Posty: 7

 
Może prawda, iż trzeba liczyć się z ceną za takie wakacje all inclusive, natomiast z drugiej strony samemu się takich nie da zorganizować. Wyjeżdżając za granicę do nowego miejsca, to niezwykle znaczące, żeby było bezpiecznie. A tego typu oferty są sprawdzone, więc nie trzeba mieć obaw.

Trynnn45

Posty: 4

 
Przeglądałam niedawno oferty wycieczek all inclusive w ramach pobytu w egzotycznych krajach i mocno się nakręciłam na takie coś :) Może się uda, jak tylko spłacę bieżącą pożyczkę za samochód. W zasadzie jeszcze nigdy w życiu nie pozwoliłam sobie na taki profesjonalny urlop, więc chyba przyszedł czas na zaspokojenie swoich potrzeb :)

aligator3

Posty: 10