wyjazdy zagraniczne Litwa

wyjazdy zagraniczne Litwa

Znacie biura podróży, które mają fajne oferty dedykowane firmom? Szukamy dla siebie eventów wyjazdowych i chcę, żeby wszystko było od strony organizacyjnej dobrze dopięte.

roudee

Posty: 12

 
Moi kumple to mieli fantazję, bo mi zrobili wieczór kawalerski w Barcelonie! To był odjazd! Polecam każdemu w ten sposób świętować ostatni dzień wolności! ;)) Ofertę wykupili z jakiegoś biura podróży, bo się okazuje, że mają takie pakiety.

Piotrek.P

Posty: 25

 
Popytam w firmie, może ktoś coś będzie wiedział więcej. W sumie u nas to ja się nie załapałem w pracy na żaden wyjazd ani nic takiego, bo od niedawna dopiero tutaj robię. Nie wiem czy w ogóle coś takiego organizują...

SZczecinek23

Posty: 14

 
Można fajne eventy firmowe teraz zorganizować. Hoteli jest od groma i one praktycznie zabijają się o klienta firmowego, bo to zawsze większy zarobek i dobra reklama.

Bojo45

Posty: 21

 
Oj wakacje się kończą, smutny czas ;( Ale fajne to były wakacje w moim wykonaniu ;) Byliśmy paczką znajomych na takim Euro Tripie, zwiedziliśmy 8 krajów Europy! Wszystko zorganizowane własnym sumptem, tak najlepiej!

szulmar

Posty: 15

 
Hej! Wiem, że moja firma w tym roku będzie robiła wyjazd integracyjny, ale jeszcze nie wiadomo dokąd. W zeszłym roku na takim evencie byliśmy w Zakopanem, było spoko. Ciekawe gdzie teraz...:))

AdamDzii

Posty: 36

 
Moja firma się rozgląda aktualnie za jakąś ofertą typowo pod konferencję. Chcemy zorganizować takie większe wydarzenie gdzieś w kurorcie. Póki co bierzemy pod uwagę Polskę, ale też kilka krajów poza granicami, zobaczymy ;)

pzkpv

Posty: 11

 
Aj, ja to już powoli planuję urlop ale zimowy. Jeżdżę na nartach, także dla mnie najpiękniejsza część roku dopiero się zacznie za kilka miesięcy. Mam nadzieję, że trafię na tanie wczasy gdzieś w Alpach, bo tam najlepiej się jeździ.

Zosiaa

Posty: 28

 
Z tego co słyszałem to ponoć mają otworzyć w polskim busie linię do Wilna, to w sumie będzie można z Wawki tanio podskoczyć do naszych sąsiadów. Przynajmniej problem transportu odpadnie, bo teraz to nie wiem jak by tam dojechać.

Alaalaaa

Posty: 30

 
Hejo! Sam szukam podobnej oferty aktualnie :)) Także, widzę, że w dobre miejsce trafiłem. Sprawdzę wszelkie polecenia! Pozdrawiam, Andrzej.

dudi

Posty: 30