Czy Niemcy to dobry pomysł aby zaplanować wakacje ?

Czy Niemcy to dobry pomysł aby zaplanować wakacje ?

Chciałbym wyjechać w niezwykle daleką i egzotyczną podróż. Niestety większa część polskich biur podróży oferuje oklepane kierunki – Teneryfa, Chorwacja, Kreta...Z tego co słyszałem to niemieckie biura mają ciekawszą ofertę. Słyszeliście coś na ten temat?

@MarcusKing

Posty: 33

 
Parę osób narzekało, ale ja tam byłem zaspokojony z takiego wyjazdu. Poziom organizacji jaki reprezentują Niemcy jest jedynie do pozazdroszczenia. Po prostu perfekcja, poprzez wielkie P. Wycieczkę z Niemiec na Dominikanę odszukałem na stronie apollotour.pl prowadzonej poprzez Polaków. Oni doradzili mi które niemieckie biuro wybrać i pomogli w rezerwacji miejsc.

Jeżeli ktoś chce tanio wyjechać na wczasy zagraniczne, to polecam ich ofertę.

quios

Posty: 38

 
Hmm...

Trochę byłoby to dziwne, jakby nimieckie biura podróży oferowały niższe ceny niż te polskie, lecz w sumie – dziwny jest ten świat:) Muszę to obadać, albowiem dość regularnie wyjeżdżam na wczasy za granicę. W szczególności zimą, kiedy u nas plucha i zimno, to pożądane byłoby się wygrzać gdzieś w Egipcie i zapomnieć o tej przygnębiającej polskiej pogodzie bez słońca.

234_9867

Posty: 35

 
Ja mam wątpliwości, czy taki wyjazd faktycznie się opłaca. Albowiem o ile naprawdę sama cena może być niższa, to przecież trzeba jeszcze doliczyć dojazd do tych całych Niemiec, skąd jest przecież wylot. Czy źle myślę? Z tego co wiem, to oni robią wyloty z Hamburga, Frankfurtu itd., a to jest kawałek od granicy.

Robuś

Posty: 47

 
Jeszcze do niedawna dalekie wakacje były jedynie marzeniem, lecz ostatnio udało mi się odłożyć trochę na koncie i w końcu się udało wylecieć. Skorzystałem z niemieckiego biura podróży i muszę powiedzieć, że to jest prawda, że Niemcy są zorganizowani jak nikt inny. Pełen profesjonalizm na każdym kroku. Wakacje w Wenezueli to była przygoda życia. Jak ktoś chce jechać z Niemiec, to ja polecam apollotour.pl. Oni obsługują takie wyjazdy. Pomagają w załatwieniu wszelkich formalności i nie biorą za to żadnej prowizji.

bienkus22

Posty: 23

 
Ano ano, coś słyszałem o tych wczasach z Niemiec. Gdzieś w necie widziałem taką ofertę jak szukałem wczasów w zeszłym roku. Koniec końców wybrałem polskie biuro. Ale w sumie skoro można zaoszczędzić to tym razem sprawdzę tę ofertę, może naprawdę będzie taniej.

Pozdro!

ltomzik

Posty: 43

 
Mam porównanie między nimieckimi zaś polskimi biurami podróży. Niestety lepiej wypadają te pierwsze. Ostatnio byłem z kumplami na takim męskim wyjeździe w Tajlandii z Niemcami i faktycznie można się było podczas takiego wyjazdu zrelaksować. Sporo pomogła nam strona apollotour.pl, która zajmuje się sprzedażą niemieckich ofert. Odpowiedzieli precyzyjnie na nasze potrzeby. Podeszli z znacznym zaangażowaniem. A samo biuro to już po prostu poezja, jeżeli chodzi o obsługę imprezy turystycznej.

klotnikk

Posty: 29