Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, polecicie coś ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, polecicie coś ?

Szukam ciekawych wystaw, możliwości pójścia z dziećmi szkolnymi do jakiegoś muzeum w Kołobrzegu. Czy polecacie coś szczególnie, gdzie warto wybrać się z grupą 12 latków? Bardzo dziękuję za zainteresowanie.

Miki

Posty: 7

 
Jak rejsy w Kołobrzegu to polecam to miejsce http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Stacjonarnie to muzeum 6D co znaczy, że dzieją się tam rzeczy niemożliwe;) Organizują również właśnie wycieczki po mieście eko pojazdami. Dla grup zorganizowanych jest oczywiście zdecydowanie taniej. Dzieci i młodzież są naprawdę zafascynowani miejscem.

mamuśka

Posty: 10

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i oczywiście efektów specjalnych.

21gregorek

Posty: 12

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, iż wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w czasie. Mnie się takie rzeczy niesłychanie podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Znakomite rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

TomekK

Posty: 21

 
Mnie też się podobało, choć poszłam tam jako opiekunka do dzieciaków. Jeżeli chodzi o atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to chyba jeden z lepszych pomysłów. Dzieci mogą się tu sporo dowiedzieć, nie jest to zwykłe muzeum, całkiem różne od wszystkich pełne niespodzianek i wrażeń zmysłowych, jakie najbardziej się podobają.

Acclaim

Posty: 13

 
Słyszałem właśnie, iż całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

audi25

Posty: 7