Wyprawy nurkowe

Wyprawy nurkowe

Witam serdecznie. Szukam dobrego solidnego biura podróży które się specjalizuje w wyjazdach dla nurków. Jakieś propozycje? Z kim i gdzie lecieliście? Jak wrażenia?

Phylu

Posty: 2

 
Nie wiem kogo by tutaj podpowiedzieć, ja jeszcze z takiego wyjazdu nie korzystałem, ale mogę podpytać bo mam znajomych którzy latali ponurkować dość daleko właśnie z organizatorem.

atek562

Posty: 8

 
Wbrew pozorom jak się trafi z tańszym lotem to nawet taka wyprawa do Azji, czy Oceanii nie musi być super droga. Ale to jednak zawsze trzeba z dużym wyprzedzeniem zaplanować, zgrać sobie loty często gęsto z przesiadką w Niemczech. Jest trochę ogarniania na pewno.

czesł_12

Posty: 6

 
Powoli bo powoli ale planuję sobie wylot na wody Nowej Zelandii żeby tam ponurkować. Ale żeby to w miarę tanio wyszło jeśli chodzi choćby o przelot czy noclegi to naprawdę trzeba z wyprzedzeniem wszystko załatwiać.

Black_Riot

Posty: 2

 
Heh, u nas w domu to jest mały zgrzyt ostatnio, bo ja to myślę o wakacjach gdzieś nad jakimś oceanem żeby ponurkować a moja żona z kolei o niczym takim nie chce w ogóle słyszeć, ona w ogóle nie rozumie co takiego fajnego jest w nurkowaniu....się boi, że to niebezpieczne...

numiś45

Posty: 8

 
Póki co to nurkowałem tylko u nas w kraju akurat na pojezierzu Pomorskim więc nawet nie na Mazurach, ale na pewno w tym roku gdzieś dalej się wybiorę, pozwiedzać inne akweny ;>

1Alex149

Posty: 46

 
Moim celem jeśli chodzi o nurkowanie jest Papua Nowa Gwinea, znajomy tam był i się rozpływa, zresztą widziałem foto i filmiki jakie nagrał to faktycznie – mózg miażdży.

EQP

Posty: 3

 
Biuro jest wygodną opcją, bo w zasadzie wszystko załatwia za człowieka, nie trzeba się martwić ubezpieczeniem, transportem, łodzią i całą resztą. No i ma się opiekę polskiego pilota przez cały czas.

Lupusx

Posty: 4

 
We Wrocławiu jest biuro Feel Active z którym ja leciałem do Azji w zeszłym roku trochę ponurkować po pacyfiku i naprawdę – rewelacja! Super obsługa, pomogli w zasadzie we wszystkim, od ubezpieczenia zaczynając, przez kurs nurkowy na miejscu po rezerwację biletów, przelotów itp. Na stronie feelactive.pl są filmy z ich wypraw, także można mniej więcej sobie przejrzeć jak to wygląda w konkretnych destynacjach.

GGregbard

Posty: 13

 
Jakie miejsca polecacie w Europie do nurkowania? Coś poza morzem śródziemnym byście doradzili? Gdzie w miarę logistyczne można łatwo wszystko załatwić i tanio przy okazji?

beata77

Posty: 9