Nocleg w Poznaniu, pomocy

Nocleg w Poznaniu, pomocy

Cześć, poszukuje taniego noclegu w poznaniu, mam nadzieję, że doradzicie mi gdzie najlepiej będzie się zatrzymać, czekam na informacje, pozdrawiam serdecznie.

DiD3K

Posty: 16

 
Dzień doby, możecie powiedzieć mi coś więcej na temat hotelu jeżyce ?

Moja córka ma w nim spędzać każdy weekend, gdyż studiuje zaocznie w Poznaniu i tak będzie jej wygodniej. W trosce o dobro mojego dziecka chcę poznać opinię na temat danego hotelu. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie, czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

lange33

Posty: 14

 
Witam serdecznie, bardzo jestem zadowolona z mojego urlopu, który spędziłam wraz z mężem w Poznaniu w przepięknym hotelu http://www.hostel-jezyce.pl, jestem zachwycona tym miejscem i na pewno do niego niebawem wrócę. Będziecie zadowoleni z pobytu w tak cudownym miejscu!

iDoRy

Posty: 21

 
Cześć, niedawno byłam w hotelu jeżyce w Poznaniu i bardzo mi się w ni podobało, na stronie http://www.hostel-jezyce.pl znajdziecie dokładne namiary oraz wszelkie informacje. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, gorąco pozdrawiam.

Troooll

Posty: 24

 
Witam, mam do was wielką prośbę, koniecznie szukam taniego hotelu w Poznaniu, może wiecie gdzie takowy znajdę? Będę wam bardzo wdzięczna jeśli podacie mi na takowy namiary. Zależy mi aby z niego była dobra komunikacja miejska.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi!

kadajo

Posty: 15

 
Cześć, byłam raz w hotelu jeżyce i niezwykle mi się w nim podobało, ponieważ panowała tam niezwykle miła i przyjazna atmosfera, piękny wystrój no i niezwykle niskie ceny. Mam cel niedługo wybrać się tam znów tylko, że tym razem z mężem. Myślę, że wam pomogłam i ułatwiłam w pewnym stopniu decyzję.

Pozdrawiam i gorąco polecam!

BerciQ89

Posty: 14

 
Dzień dobry, słyszeliście może coś na temat hotelu jerzyce lub sami w nim byliście?

Mam cel zabrać do niego moją dziewczynę i nie chcę wykonać żadnej plamy, będę wdzięczny jeżeli doradzicie mi i powiecie coś o danym miejscu, czekam z niecierpliwością na wszelkie informacje.

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Nanottt

Posty: 25

 
Co powiecie na temat hotelów w Poznaniu?

Znacie może jakiś zadbany, czysty, który posiada niesłychanie porządne warunki oraz niesłychanie niskie ceny za dobę? Będę wam niesłychanie wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat, bowiem mam zamiar coraz częściej odwiedzać to piękne miasto.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Japoniecek

Posty: 29