Wysokiej jakości wędki

Wysokiej jakości wędki

W jakiej pracowni zamawialiście wędki wysokiej jakości. Głównie mi chodzi o wędkę spinningową, maksymalnie lekką, żeby ręka za bardzo nie odczuwała obciążenia? Elementy jakich marek uważacie za wartościowe dla początkującego wędkarza?

Kitas

Posty: 3

 
Rekomenduję przelotki Fuji, ewentualnie Forecast, a jak zamówisz wędkę pod siebie to gwarantuję, że będziesz zadowolony.

Lupusx

Posty: 5

 
Długość wędki zawsze dobierasz do terenu. Jak już zamawiasz to poproś, żeby ci optymalizowali do łowienia z brzegu i z łódki ewentualnie.

Kwatuszek

Posty: 6

 
Zobacz, czy można w danej pracowni przetestować elementy osobiście. Według mnie znacznie większy komfort. No i zwróć uwagę na dotrzymanie warunków gwarancyjnych.

opert34

Posty: 6

 
Jestem zadowolony z wędki zamówionej w pracowni fishingcenter.com.pl. Doceniam przede wszystkim podejście prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Blank dynamiczny, czułość wędki ponadprzeciętna, wszystko śmiga płynnie. Dodatkowo kilka elementów ozdobnych zamówiłem. Jestem pasjonatem, to prawda i jednak taka wędka to chyba najlepszy prezent.

Hoteowo24h

Posty: 11

 
Możesz jerkingowymi się zainteresować wędkami, bo z moich doświadczeń wynika, że nawet gotowce mają dużą wytrzymałość. Dla amatora powinno wystarczyć. Mnie uczono, że wędkę zawsze dobierasz do rodzaju użytkowanej przynęty, więc to na pewno ci pomoże.

Dosti

Posty: 23

 
Jakbym miał wybierać to oczywiście włókno węglowe postawiłbym nad włókno szklane. Ze szklanym mam raczej niemiłe doświadczenia.

marek

Posty: 5

 
Moim zdaniem dla początkującego wędkarza wystarczy kij w granicach 300 złotych. Grunt, żeby na przelotkę solidną zwrócić uwagę. Dla bardziej zaawansowanych to oczywiście tylko zamówienie. Można spokojnie wtedy przechodzić na zawodowy charakter.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Na początku naturalnie testowałem wędki segmentowe, jednoczęściowe i teleskopowe. Zostałem przy jednoczęściowych, bo jakoś najbardziej mi leżą. Bardziej wytrzymałe i takie bym na twoim miejscu zamawiał.

werwer

Posty: 12

 
Do analizy masz sporo parametrów wędki przed zamówieniem. Akcja, długość, waga, oczywiście ciężar wyrzutu. Tanie wędki łatwo złamać przy błędnym nałożeniu zestawu, a to się jednak zdarza.

Kitas

Posty: 7