regaty żeglarskie mazury promocje

regaty żeglarskie mazury promocje

Witam serdecznie, zarządzam sprawami integracyjnymi w firmie i muszę za miesiąc podać plan kolejnej imprezy. Pomyślałem o Mazurach, ale nie wiem, co tam w ogóle jest profesjonalnie grane. Wspomożecie kolegę? :)

AdiXer92

Posty: 10

 
Zawody sportowe, żagle, regaty, paintball, wyścigi samochodowe i rowerowe to tylko się nadaje na integrację. Siedzenie i picie alko już wychodzi z mody. Poza tym większość firm obserwuje pracowników, więc trudno mówić o samej zabawie. Czasami trzeba się poświęcić dla wyższego celu :)

hybris4

Posty: 20

 
U mnie w firmie praktycznie zawsze jeździmy na regaty, gdzie każdy nosi firmowe czapeczki, koszulki, wszędzie są loga marki. Moim zdaniem spoko opcja, bo się w kosztach zwraca i nie ma takiego spięcia. Luźniejsza atmosfera się robi.

Puch23

Posty: 17

 
Na Mazurach oczywiście sporty wodne wszelkiego typu sprawdzą się najlepiej, jeżeli chodzi o integrację.

Eerbis

Posty: 20

 
Nowy zespół kompletowałem, a że mam trochę doświadczenia w regatach to wybraliśmy się z firmą blumania.pl na 3 dniową integrację. Powiem tak. Regaty żeglarskie od razu pokazują, kto ma łeb na karku. Trzy osoby później z grupy odpadły, a siedem zostało i działamy już od 3 lat razem, bez spięć :) Wystarczyło wskoczyć raz, a konkretnie na głęboką wodę, aby zobaczyć, kto jest kim.

12erBis

Posty: 15

 
Integracja plenerowa jest super w naturalnych warunkach człowiek lepiej funkcjonuje i wypoczywa. Zamów scenariusz całej imprezy, przedstaw pracownikom przed, ewentualnie wprowadź własne poprawki. Efektywne imprezy integracyjne mają w sobie dawkę sportowej rywalizacji i typowej rozrywki, tańce, jedzenie, alkohol. U nas taki układ zawsze działał.

Bączeak

Posty: 26

 
Ja zawsze proszę o dokumentację fotograficzną imprez integracyjnych do wglądu własnego. Jak widzę zadowolone twarze to od razu korzystam z oferty ;) Takie to proste :)

Jacuś22

Posty: 28