Zapachy dla kobiet

Zapachy dla kobiet

Witajcie ;-) Znalazłam sklep z perfumami na stronie testerownia24h.pl ktoś ich zna? Mają teraz dużą promocją na zapachy, przez to że są to testery to można by tutaj fajnie zaoszczędzić. Co myślicie?

Zdzichu 

Posty: 1

 
Nie wiem co tutaj polecić, ostatni raz kupowałem perfumy dobry rok temu dla swojej ówczesnej dziewczyny...nie jesteśmy już razem....nie wiem czy to wina źle dobranego zapachu, ale..kto wie :)

nimert98

Posty: 10

 
Ja to kiedyś miałam fazę na perfumy, a ostatnio to już powiem szczerze że kupuję sobie cokolwiek, to co akurat mi się trafi w promocji w drogerii, już nie zwracam większej uwagi na markę...wszystko dla nie pachnie bardzo podobnie.

Kasia

Posty: 2

 
Mam ogólnie dwie perfumy, jednych używam na co dzień do pracy, do życia, ale mam też takie specjalne na noc, na imprezę itp. dużo cięższe takie naprawdę z głębokim zapachem.

Alfonsik5

Posty: 7

 
Najdroższe perfumy jakie kupowałam kosztowały dwieście złotych, drogo można kupić taniej jeśli się poszuka. Jednak w internecie zapachy wychodzą sporo taniej niż w sklepach stacjonarnych.

TomekK

Posty: 3

 
Lubię cięższe bardziej intensywne zapachy a takich jest w sprzedaży stosunkowo niewiele, w każdym razie ja w sklepach tych sieciowych drogeryjnych to rzadko znajduję coś co mi się naprawdę spodoba.

beata77

Posty: 6

 
Ważnym elementem ceny perfumy jest też moim zdaniem koszt wyprodukowania buteleczki. Niektóre są tak wymyślne i tak grube, że faktycznie widać że swoje musiały kosztować.

jan630

Posty: 30

 
JA nie jestem szczególnie wybredny jeśli chodzi o zapachy, używam to co mi żona kupi , aktualnie mam jakiegoś Bossa i jest okej, fajny wyraźny zapach, dobrze się z nim czuję.

need

Posty: 28

 
Ja to jestem wielką miłośniczką Chanel...jak pewnie 80 procent innych kobiet :)) Co do sklepów to jakiś czas temu udało mi się fajnie zaoszczędzić kupując przez stronę http://testerownia24h.pl. Duży wybór oryginalnych testerów z mega zniżką. Poza tym szybka dostawa dobry kontakt, perfumy tak zabezpieczone żeby nic w transporcie nie ucierpiało.

TomekK

Posty: 10

 
Ile waszym zdaniem za perfumy to jest drogo a kiedy cena jest promocyjna? Za 100 ml 100 zł to jest tanio czy drogo? Czy rzeczywiście trzeba wydać kilkaset złotych za taki większy pojemnik żeby perfuma była trwała? ?

Black_Riot

Posty: 7