Perfumy damskie givenchy

Perfumy damskie givenchy

A znacie może jakiś sklep z perfumami, żeby były oczywiście oryginalne. Znam kilka dobrych miejsc online, ale wyboru dużego nie ma. A jak jest to znowu ceny są powalające. Niekiedy droższe niż w drogeriach.

Adam 105

Posty: 3

 
Takich sklepów online zwiedziłam sporo :) Czuję zwykle niedosyt pod kątem ceny. Niby jedne perfumy tańsze, ale inne okazują się mieć cenę z kosmosu :D Mam nadzieję, że tu coś fajnego podsuniecie kochane. Też liczę na jakąś pomoc z waszej strony odnośnie dobrej perfumerii internetowej. Nie w każdej też znajdują się te starsze linie, a przecież są tego warte :(

Marioleczka

Posty: 3

 
Ja też ubolewam, że w niemal każdym sklepie z perfumami online znajdują się jedynie te popularne zapachy. Cenię sobie kilka takich mniej powszechnych i zawsze mam trudność ze znalezieniem. A jak coś to cena odpowiednia. Jak ktoś coś tutaj to też chętnie skorzystam :D Nie uważacie, że niektóre z zapachów są po prostu przereklamowane?

Eerbis

Posty: 20

 
Ja również nie należę do takich :) Na wiosnę z całą pewnością będą poszukiwania czegoś całkiem odmiennego, świeżego. Coś mi się zdaje, że mogłyby być to któreś z perfum damskich caroliny herrery. Bergamotka koniecznie :)

dagmarka

Posty: 4

 
Jak perfumy damskie chanel to tylko online tylko tutaj https://makeupmania.com.pl/56-chanel. Polecam, bo to od lat sprawdzone przeze mnie miejsce, gdzie naprawdę nie ma żadnych problemów z dostępnością. No i oczywiście oryginały.

Oct714

Posty: 11

 
To wracam odnośnie pytania, czy warto online. Z całą pewnością, bo w większości tych większych sklepów, mamy hurtowe ceny perfum. A sprawdzić wiarygodność w dzisiejszych czasach nie stanowi przecież problemu ;)

Koko45

Posty: 3