Kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet

Kosmetyki pielęgnacyjne dla kobiet

Gdzie kupujecie kosmetyki do makijażu?

Chętnie zmieniłabym moją standardową drogerię na zakupy internetowe, ale nie mam pomysłu, co do dobrego sklepu.

pioner

Posty: 19

 
Z takich najmocniejszych to strivectin. Daje według mnie najlepsze efekty z dostępnych a testowałam naprawdę dziesiątki różnych kremów przez ostatnie lata.

Nie jest tani bo w sephorze 150ml kosztuje koło 700 zł ale można w sieci taniej znaleźć. Allegro odradzam chyba, że lubisz wizyty u dermatologa po testach „tanich oryginałów”

Uleczek4

Posty: 24

 
Kiedyś mieli fajną promocję i dawali 20 zł na pierwsze zakupy ale teraz sprawdź sama czy to dalej jest.

klotnikk

Posty: 29

 
Jak byłem mały to mi wójek mówił żeby kurzym g*wnem posmarował pod nosem to mi wąsy wyrosnął  a tak na serio to miałem ten sam problem. Zaraz po 30-tce zaczęły mi się robić nadkola a koło czterdziestki to już ładnie zrobiło mi się tak zwane „czoło lekko opadające na plecy”

ZoZo333

Posty: 23

 
Zauważyłam, że naturalne kosmetyki w połączeniu z dietą, w której nie ma cukru znacznie lepiej na mnie działają. Kupuję tylko przez sieć, głównie Allegro, chociaż często przechodzę z profilu Allegro do sklepu, żeby zebrać rabaty po rejestracji :)

pg6312

Posty: 23

 
Zawsze chodzę testować kosmetyki do drogerii, a później kupuję je przez sieć, bo zawsze wychodzi taniej.

Ichigo

Posty: 20

 
Testowałem setki produktów, łącznie ze specyfikami od mnichów tybetańskich i coś tam pomagało ale zawsze były „prześwity”. Jakiś czas temu znajomy przywiózł mi z Azji Kaminomoto i to była masakra. No nie powiem że wszystko odrosło i teraz jestem jak Wodecki  ale faktycznie zrobiło się gęściej i to znacząco.

Liner444

Posty: 28

 
Teraz jest sporo sklepów z kosmetykami wysyłanymi z Wielkiej Brytanii. To może być dobra opcja, bo tanie produkty i niektóre są dostępne tylko przez tego typu ofertę.

Rico

Posty: 19

 
Ja kupuję od dłuższego czasu azjatyckie kosmetyki w http://www.coletia.eu dawniej coletia.pl i jestem zadowolona. Też kiedyś szukałam oszczędności i do dziś pamiętam jakie bolesne było leczenie skóry po tanich podróbach. Fajny sklep – jak czegoś nie mają to na zamówienie sprowadzą a ceny też mają w porządku jak na sklep internetowy.

Lubus34

Posty: 28

 
Ja osobiście testowałam latami dziesiątki produktów i u mnie najlepiej sprawdza się FakeBake np. Original czy Flawless ale to nie znaczy, że i Tobie będzie pasował. Jedyna metoda to sprawdzić.

Marti

Posty: 25