mocne perfumy

mocne perfumy

Hej. Ktoś zna jakiś dobry sklep oferujący zamienniki perfum? Chciałabym kupić ulubiony aromat w przystępnej cenie.

wicek55

Posty: 6

 
Esencje perfum są bardzo drogie, także nie wiem, czy uda Ci się znaleźć coś w przystępnej cenie. Plusem takiego produktu jest bardzo wysoka jakość – duże skondensowanie olejków zapachowych zapewnia odpowiednią trwałość perfum.

lary0071

Posty: 24

 
Różnice pomiędzy cenami wód toaletowych i perfumowanych, a esencji perfum są naprawdę ogromne. Perfumy, które zawierają około 40% olejków zapachowych przeciętnie w Polsce kosztują około 2 tysięcy złotych. Niewielu z nas jest więc w stanie zapłacić taką cenę za niewielką buteleczkę.

Kasia

Posty: 8

 
Nie wiem, czy odpowiedniki perfum będą pachnieć dokładnie tak samo, jak oryginał. Przyznam, że nie za bardzo się tym interesuję, zwykle używamy 2 ulubionych zapachów na zmianę, także być może nie mam racji.

werwer

Posty: 12

 
Dobre perfumy bardzo długo utrzymują się na skórze. Gdy chcemy przedłużyć zapach, możemy popryskać nimi szal czy chustkę (najlepiej z lnu, bawełny i innych naturalnych materiałów). Olejki zapachowe wnikną w strukturę tkaniny i będą długo uwalniać nasz ulubiony aromat.

MisiekKce

Posty: 8

 
Zastanawiałam się ostatnio na czym polega różnica w kwestii wody perfumowanej a esencji perfum i dzięki stronie www.esencjaperfum.pl odkryłam, że w wodzie perfumowanej jest najwyżej max 18% olejków zapachowych a w esencji perfum ponad 40% teraz już na pewno nie będę tracić pieniędzy na zwykłe wody tylko kupię esencję ponieważ dłużej i intensywniej pachną.

gregcie@

Posty: 9

 
Też marzą mi się oryginalne perfumy zamiast wody perfumowanej czy toaletowej. Na razie niestety raczej nie mogą pozwolić sobie na luksus wydania ponad 1000 zł na malutkie opakowanie ulubionego zapachu.

jumju

Posty: 18

 
Ostatnio zrezygnowałam z zapachu, którego używałam już od kilku lat i troszkę eksperymentuję z perfumami, zauważyłam, że najbardziej podobają mi się zapachy kwiatowe i świeże owocowe, ale niestety nie są one zbyt trwałe.

Pacothelllucia

Posty: 21

 
Esencje perfum są najdroższe. Gdy zależy Ci na tańszym odpowiedniku, to chyba trzeba wybrać wodę toaletową (zawiera ona mniej olejków zapachowych od wody perfumowanej).

umberko3

Posty: 15

 
Nie wiem do końca o co Ci chodzi z tymi odpowiednikami ulubionych perfum. Wydaje mi się, że tylko oryginały są odpowiedniej jakości. Gdy chcesz kupić taniej, to możesz zamienić wodę perfumowaną na wodę toaletową z tej samej linii zapachowej (czasami niestety nuty zapachowe tych produktów nieco się różnią).

Nan3k

Posty: 17