profesjonalne kosmetyki do użytku domowego

profesjonalne kosmetyki do użytku domowego

Szukam dobrych, profesjonalnych kosmetyków, ale takich do stosowania w domu, najlepiej z naturalnych składników, czyli np. bez parabenów. Mam na myśli kosmetyki typu anti-aging.

gryzon

Posty: 8

 
dla mnie bazą jest odżywienie od wewnątrz – czyli np. Mezoterapia. żadne kosmetyki, którymi się tylko smarujemy, nie dadza takiego efektu jaki zapewni wizyta w gabinecie medycyny estetycznej.

eloop

Posty: 16

 
Polecam poczytać o metodzie acthyderm touch – to jest coś, co opracowali przy współpracy z jakimś włoskim instytutem – i dzięki temu można nakładać kokltajle lecznicze i odzywcze (a nawet kwas hialuronowy) w domu.

23-Obert

Posty: 7

 
Polecam Ci kosmetyki mesofill i taki aparacik Acthyderm Touch. Można kupić cały zestaw (więc pierwszy koszt jest niemały, ale potem tylko dokupujesz sobie samo serum. Bardzo skutecznie działa przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco itd. Kosmetyki bazują na naturalnych składnikach, te anti-aging mają też kwas hialuronowy. Myślę, że kluczowa jest tu własnie kwestia nakładania przez tu urządzenie, a nie wklepywania palcami.

CZesiek45

Posty: 10

 
Słyszałam, że dobrze robi skórze odstawienie curku i glutenu. Niestety, bo ja uwielbiam slodycze.

witek55

Posty: 5

 
eh... teraz jest tyle chemii w jedzeniu, kosmetykach... od niedawna przeprowadziliśmy się z mężem do domku na wsi, prawie w lesie. prawie w ogóle przestałam używać jakichkolwiek kosmetyków, serio. tylko czysta woda – i mam ładną skórę jak nigdy dotąd. mam zamiar też przestawić się na warzywa z własnego ogródka i jestem przekonana, że to da dobre efekty.

Gumis

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o wszelkie preparaty na skórę, to ja wolę używać świeżych domowych składników. Może w ten sposób nie pozbędę się wszystkich problemów, ale jednak trochę działają, a przynajmniej nie używam chemii.

Klakier

Posty: 19