Hurtownia kosmetyków, gdzie w Anglii ?

Hurtownia kosmetyków, gdzie w Anglii ?

Znacie może jakieś tanie miejsce, gdzie można kupić markowe kosmetyki i perfumy? Najlepsza byłaby chyba hurtownia, ale taka, gdzie można zrobić też zakup detaliczny. Jak coś to czekam na info.

Radziu

Posty: 2

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest naprawdę całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu oczywiście zdecydowanie niższe. Zwłaszcza jeśli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

audi25

Posty: 7

 
Tani dystrybutor perfum w Anglii https://makeupmania.eu. Polecam zerknąć, bo nie ograniczają się do wysyłki tylko w UK. Można nabyć u nich hurtowo z wysyłka do całej Europy. To perfumeria, jaka raduje się niezmiernie dobrymi opiniami. Od dawna na rynku. Jak kupujesz w hurcie online, masz dodatkowe rabaty. Naprawdę polecam.

Franusik3

Posty: 3

 
Trafiłam tu, bo mam podobny dylemat. Poszukuję hurtowni kosmetyków, gdzie można byłoby liczyć na faktycznie niższe ceny w ramach zamówienia hurtowego. Nie przeszkadzałoby mi gdyby był to jakiś sprawdzony partner spoza Polski :) Trochę ofert widziałam tego rodzaju, no lecz nie mam pewności.

345_14

Posty: 9

 
Dobrze mówisz, że kosmiczną kwotę :) Niestety jakoś na razie nie będę w Anglii, więc szukam czegoś online. Znajomi złożyli u mnie zamówienia na perfumy, bo miałam wyjeżdżać :) Znam kilka miejsc online, ale poczekam może ktoś odezwie się jeszcze z lepszą ofertą.

bartek33

Posty: 2

 
Nie szukałabym, gdybym nie odszukała się w UK. A tak to chociaż wiem już na przyszłość, że tutejsze oferty, jak hurtownia perfum to po prostu super oszczędności. Nie miałam pojęcia, że za tak niewielkie kwoty można tu kupić flakonik renomowanych perfum, za które u nas w kraju trzeba zapłacić kosmiczną kwotę.

ciopix

Posty: 22

 
Dobrze mówisz, iż kosmiczną kwotę :) Na nieszczęście jakoś na razie nie będę w Anglii, więc szukam czegoś online. Znajomi złożyli u mnie zamówienia na perfumy, bowiem miałam wyjeżdżać :) Znam kilka miejsc online, lecz poczekam może ktoś odezwie się jeszcze z lepszą ofertą.

Wariat

Posty: 6

 
No ale chyba w hurtowni to trzeba złożyć duże zamówienie? Nie dadzą ci cen niższych, jak nie zamówisz większej ilości. A jak pojedynczo zamawiasz to chyba nie ma aż tak dużej różnicy. Może się mylę. To napiszcie, bo sama szukam czegoś zdecydowanie taniej :) ale oczywiście markowego. To pozdrawiam i jak coś to się odezwijcie.

mew soncz7777

Posty: 11