Surowce kosmetyczne jakie?

Surowce kosmetyczne jakie?

Witam.

W których sytuacjach decydowaliście się na to, aby kupić olej makadamia? Osobiście mam pieniądze na ten zamiar, natomiast boję się o skuteczność produktu.

Abaddon616

Posty: 11

 
Miałam problemy ze skórą, gdy przesadnie spaliłam się na słońcu. Przez pierwszy dzień naprawdę nic nie pomagało, ale wtedy koleżanka przyniosła mi zamówiony przez Internet olej migdałowy. Posmarowałam nim skórę zaledwie raz i już czułam niebywałą ulgę.

StaryChemik

Posty: 18

 
Sprawdzając oferty sklepów internetowych znalazłem w asortymencie sól himalajską zarówno w czarnym, jak i różowym kolorze. W sumie istnieje jeszcze wybór pomiędzy drobno a gruboziarnistą solą. Sama stosuję ją jako element relaksacyjny i uprzyjemniający moją kąpiel w wannie.

Michałek

Posty: 12

 
Miałam wątpliwości czy moje potrzeby spełni olej kokosowy. Dopiero po paru dniach jego stosowania miałam już pewność – to był odpowiedni wybór. Druga sprawa, iż mogę polecić Wam sprawdzony sklep internetowy z takimi produktami, a mianowicie http://zielonyklub.pl/olej-kokosowy.html.

miko_poz

Posty: 14

 
Z kolei w moim przypadku najlepiej sprawdził się olej migdałowy. Nie powodował u mnie jakichkolwiek podrażnień, a dodam, że mam niezwykle wrażliwą skórę. Z jego pomocą postanowiłam na własną rękę stworzyć swój idealny kosmetyk. To faktycznie daje dużo radości :)

Polerusik

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy warto zaznaczyć, że olej makadamia to bardzo dobry przeciwutleniacz. Oprócz zastosowania w branży kosmetycznej okazuje się, że może znaleźć praktyczne zastosowanie, gdy naszym priorytetem jest leczenie choroby nowotworowej, ponieważ umożliwia on nawet zmniejszanie się guzów.

Mnicho56

Posty: 17

 
Również mogę polecić olejek jojoba wszystkim osobom, które walczą na co dzień z trądzikiem lub zmagają się z łysieniem bądź łupieżem.

Wydaje mi się, że to jeden z tańszych, a jednocześnie ponadprzeciętnie skutecznych sposobów na łagodzenie podrażnień skóry, a także wzmocnienie włosów. Warto przetestować.

Hoteowo24h

Posty: 13