Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

Gabat

Posty: 1

 
Ja nie widzę różnicy jeśli chodzi o wydajność przy kosmetykach naturalnych a zwykłych. Ale za to już widzę różnicę po kondycji skóry która się bardzo poprawiła odkąd zaczęłam stosować naturalne rzeczy.

VHSSS

Posty: 2

 
Jak na razie na swoje kosmetyki nie narzekam, nie mam jakiś alergii i tak dalej ale już moja siostra to musi bardzo uważać na to jakie mydło albo jaki żel czy szampon kupuje.

daria34

Posty: 5

 
Nie zawsze tak jest że te droższe kosmetyki oznaczają od razu wyższą jakość. Można się czasami zdziwić dlatego najlepiej porównywać sobie na wstępie etykiety składy zawartość konkretnych substancji minerałów ..

miko_poz

Posty: 12

 
Polecić to nie ma czego bo każda osoba jest inna i każdy ma inne potrzeby jeśli chodzi o kosmetyki także trzeba sobie samemu coś dopasować na zasadzie prób i błędów moim zdaniem.

Budowlaniec

Posty: 10

 
Można teraz dopasować sobie kosmetyki pod każdy rodzaj skóry i warto coś takiego zrobić zamiast używać kosmetyków – dla wszystkich bo jak coś jest dla każdego to jest dla nikogo. Dużo dedykowanych kremów toników płynów itp. jest na e-naturalne.pl. Ja polecam tonik żelowy z prawoślazem, świetnie oczyszcza i poprawia wygląd skóry, nawilża na długo a nie na chwilę.

gregcie@

Posty: 13

 
Z trądzikiem to miałam problem przez cały okres dojrzewania i teraz jak już mam grubo po 30 tce to jest to samo, tylko że ten aktualny to się nazywa różowaty..masakra, całe życie coś.

Lupusx

Posty: 7

 
Zazdroszczę ludziom którzy nie mają problemów z cerą...ja to od dzieciństwa zawsze coś miałam, jak nie trądzik to potem blizny się zrobiły i tak ciągle coś.

izabelka

Posty: 2

 
Z kosmetykami jest o tyle trudniej że przeciętny klient nawet nie wie na jakie składniki patrzeć w szamponach żelach i całej reszcie, więc kupuje trochę po omacku. Z żywnością to już bardziej wiemy że różne E, wzmacniacze i tak dalej lepiej omijać.

Różyczka

Posty: 17

 
Ciągle brakuje w sprzedaży naprawdę fajnych atestowanych kosmetyków naturalnych. Jeśli się pojawiają to raczej pojedyncze produkty. Ale jest szansa że będzie tego więcej bo zrobiła się jakaś moda na to co eko, zdrowe, naturalne itp.

Marioleczka

Posty: 12