leki na łuszczyce

leki na łuszczyce

Jakie macie doświadczenia w leczeniu skóry trądzikowej kosmetykami naturalnymi, bo niestety na mnie antybiotyki w ogóle nie działają. Tam może dwa tygodnie było dobrze, a później wszystko ze zdwojoną siłą wróciło.

Lupusx

Posty: 3

 
Zacznij też więcej uwagi poświęcać na regenerację, dietę, dobry sen, wysiłek fizyczny. To wszystko wpływa długoterminowo na stan skóry.

atomek_25

Posty: 21

 
Zamiast takich zwykłych kremów na trądzik to weź zobacz mydło http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/mydlo" . U mnie działa podobnie do kremu nawilżającego praktycznie, nie wysusza w ogóle. Delikatnie rozprowadzam z wodą mineralną i jest fajna konsystencja, miło pachnie.

wisła1905

Posty: 3

 
Woda siarczkowa fajnie działa na zatrucia. To sprawdzone info, bo z najbliższej rodziny ludzie tak się wyleczyli kiedyś z zatrucia grzybami. Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry to na pewno też dobrze działa, bo w końcu eliminuje toksyny.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Zobacz, czego w uzdrowiskach się używa, jakich składników aktywnych, a później szukaj tego samego przy doborze kosmetyków naturalnych. To się u mnie zawsze sprawdzało pod względem jakości.

Gucio

Posty: 3

 
Nie wierz od razu, czy jakiś składnik aktywny działa w kosmetyku, tylko dotrzyj do badań naukowych, poważnych publikacji. Wtedy dopiero można sobie kupić bez problemu.

Black_Riot

Posty: 10

 
Sposób na trądzik? Dieta – wykluczenie ostrych rzeczy, cukru, zmniejszenie tłuszczu. Poza tym sporo kardio. Trzeba cały syf z ciała wypocić. Oczyszczanie profesjonalne. A kosmetyków używaj takich, co złuszczają, a później regenerują. To wszystko gwarantuje wyniki.

alektt5

Posty: 22

 
Teraz nie trzeba jeździć do żadnych uzdrowisk, żeby sobie w domu fajne SPA zrobić. Wystarczy tylko wanna, ewentualnie prysznic z jakimś dobrym dozownikiem wprowadzonym.

Klarka45

Posty: 14

 
To, co się sprawdza w uzdrowiskach to się sprawdzi na pewno w kosmetykach, więc bardziej ufam tzw. kosmetykom uzdrowiskowym.

wisła1905

Posty: 6

 
Kiedyś piłem wodę siarczkową na obniżenie cholesterolu i spadł dramatycznie w krótkim czasie. Takie miałem wyniki, że lekarz się realnie zdziwił. Chyba Dr Duda wprowadza wodę siarczkową ogólnie do kosmetyków. Śledzę ten temat od dawna, bo po prostu działa. Dziwne, że środowisko naukowe nie promuje tego rozwiązania szerzej. No nic, trzeba się samodzielnie dowiadywać :)

blues

Posty: 10