leki na łuszczyce

leki na łuszczyce

Jakie macie doświadczenia w leczeniu skóry trądzikowej kosmetykami naturalnymi, bo niestety na mnie antybiotyki w ogóle nie działają. Tam może dwa tygodnie było dobrze, a później wszystko ze zdwojoną siłą wróciło.

Lupusx

Posty: 1

 
Zacznij też więcej uwagi poświęcać na regenerację, dietę, dobry sen, wysiłek fizyczny. To wszystko wpływa długoterminowo na stan skóry.

atomek_25

Posty: 21

 
Zamiast takich zwykłych kremów na trądzik to weź zobacz mydło http://www.drduda.pl/pl/shop/kosmetyki-pl/mydlo" . U mnie działa podobnie do kremu nawilżającego praktycznie, nie wysusza w ogóle. Delikatnie rozprowadzam z wodą mineralną i jest fajna konsystencja, miło pachnie.

wisła1905

Posty: 3

 
Woda siarczkowa fajnie działa na zatrucia. To sprawdzone info, bo z najbliższej rodziny ludzie tak się wyleczyli kiedyś z zatrucia grzybami. Jeżeli chodzi o pielęgnację skóry to na pewno też dobrze działa, bo w końcu eliminuje toksyny.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Zobacz, czego w uzdrowiskach się używa, jakich składników aktywnych, a później szukaj tego samego przy doborze kosmetyków naturalnych. To się u mnie zawsze sprawdzało pod względem jakości.

Gucio

Posty: 3

 
Nie wierz od razu, czy jakiś składnik aktywny działa w kosmetyku, tylko dotrzyj do badań naukowych, poważnych publikacji. Wtedy dopiero można sobie kupić bez problemu.

Black_Riot

Posty: 10

 
Sposób na trądzik? Dieta – wykluczenie ostrych rzeczy, cukru, zmniejszenie tłuszczu. Poza tym sporo kardio. Trzeba cały syf z ciała wypocić. Oczyszczanie profesjonalne. A kosmetyków używaj takich, co złuszczają, a później regenerują. To wszystko gwarantuje wyniki.

alektt5

Posty: 20

 
Teraz nie trzeba jeździć do żadnych uzdrowisk, żeby sobie w domu fajne SPA zrobić. Wystarczy tylko wanna, ewentualnie prysznic z jakimś dobrym dozownikiem wprowadzonym.

Klarka45

Posty: 13

 
To, co się sprawdza w uzdrowiskach to się sprawdzi na pewno w kosmetykach, więc bardziej ufam tzw. kosmetykom uzdrowiskowym.

wisła1905

Posty: 6