Emulsja brązująca, pielęgnacja dla kobiet

Emulsja brązująca, pielęgnacja dla kobiet

Mam wielki problem, ze znalezieniem kosmetyków od Dior-a, za w miarę sensowne pieniądze. Możecie mi coś tutaj podpowiedzieć? Gdzie same kupujecie? Może są sklepy z częstymi promocjami?

xacax

Posty: 13

 
Mogę pogadać ze swoją kosmetyczką, ona powinna być zaznajomiona, jeśli chodzi o dobre sklepy. Zobaczę co da się zrobić i ewentualnie jak się czegoś dowiem to wrócę tu! Pozdrawiam!

Bobek1200

Posty: 19

 
Nie wiem co tutaj Ci napisać. Sama w sumie szukam od dłuższego czasu jakiegoś sensownego sklepu, bo już mnie te ceny coraz bardziej męczą. A ja w sumie codziennie się maluję, także zużywają mi się kosmetyki w tempie ekspresowym...

Zosiaa

Posty: 28

 
Czasami w sieciowych sklepach z kosmetykami mają całkiem niezłe wyprzedaże i ceny wtedy spadają, ale faktycznie dobre kosmetyki potrafią sporo kosztować tak na co dzień...

Tenesy90

Posty: 18

 
Ogólnie to cenię sobie kosmetyki od Diora, ale ciężko jest znaleźć promocje na te artykuły. Dopiero na stronie www.lovenue.pl udało mi się w miarę tanio kupić lakier od paznokci Dior Pure Diamonds za niecałe osiem dyszek. Ten kolor jest powalający! ;))

dudi

Posty: 29

 
Testuję ostatnio lakier od Diora i naprawdę jest ekstra. Super intensywny kolor, rewelka. Także jakbym miała polecać lakiery do paznokci to tylko od nich!

cough76

Posty: 17

 
Mnie to od czasu do czasu ciotka z Anglii prześle jakieś kosmetyki w paczce. Ona ogólnie lubi takie rzeczy kupować, zna się na tym, także lubię na niej polegać. Zawsze mi dobierze odpowiedni lakier, podkład itd.

Shasio

Posty: 15