Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Naturalne kosmetyki w dobrej cenie, gdzie znajdę? Kojarzycie sensownie zaopatrzone sklepy internetowe z maseczkami, peelingami, kremami i tak dalej? Skórę mam naczynkową także dość trudno jest mi dobrać do niej optymalne kosmetyki.

edyta123

Posty: 2

 
Najbardziej to mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego płynu do higieny intymnej. Ostatnio to się przeszłam do apteki, żeby mi coś dobrali. Zobaczymy jak będzie, póki co jest w miarę okej.

jarcio00

Posty: 3

 
Na pewno pierwsza rzecz jest taka, żeby się nie sugerować nazwą i opisem tylko przeczytać dokładny skład kosmetyku. To że na etykiecie napisali dużą czcionką – naturalne, to nie znaczy że tak jest w rzeczywiści.

wrrraak22

Posty: 5

 
Największym minusem tych zwykłych ogólnodostępnych kosmetyków jest to że przesuszają skórę. Nawet te kremy nawilżające to działają doraźnie, ale w dłuższej perspektywie to skóra się robi przesuszona.

labuh

Posty: 3

 
Dobrze jest prowadzony sklep z kosmetykami na www.e-naturalne.pl. Można dostać u nich dużo algowych maseczek na przykład. Wszystko naturalne, łagodne dla skóry. Powiem szczerze, że już dawno się oduczyłam kupowania kosmetyków normalnie w drogeriach. Albo apteka i dermokosmetyki, albo sklepy specjalistyczne z naturalnymi rzeczami. Cera jest mi za to naprawdę wdzięczna i widzę efekty.

Gdzie333

Posty: 3

 
Z chęcią bym wymieniła część kosmetyków na coś lepszego i zdrowszego, ale to się z tego co widzę i wiem wiąże z niemałymi kosztami. Te lepsze produkty potrafią też drogo kosztować często.

Michaś

Posty: 4

 
Trudno coś dobrać dla skóry wrażliwej. Ja mam problem z trądzikiem różowatym i w sumie całą szafkę z kosmetykami musiałam wymienić a i tak nie wszystkie dermokosmetyki jakie kupuję się sprawdzają.

propek1

Posty: 8

 
Szczerze powiem że nie zwraca większej uwag na to czy kosmetyki są naturalne czy nie, ważne żeby na moją skórę działały. To jest moje główne kryterium, no i też na pewno na cenę i wydajność patrzę.

umberko3

Posty: 20

 
Sam kosmetyk odpowiednio dobrany rzeczywiście jest w stanie dużo pomóc i zdziałać, ale musi być faktycznie regularnie stosowany. Ile to ja mam znajomych które kupiły sobie kosztowne zestawy kremów, a potem odłożyły do szafek...i prawie nie ich nie nakładają, chyba że od święta.

eklsusiv

Posty: 15