Gdzie kupujecie perfumy

Gdzie kupujecie perfumy

Witam serdecznie ;-) Szukam perfumy dla męża, gdzie w internetach warto zajrzeć, sprawdzić żeby dostać coś oryginalnego, ale za fajne niewygórowane pieniądze?

Yuri20 

Posty: 1

 
Z własnego doświadczenia wiem że ludzie kupują przede wszystkim oczami..na mnie największe wrażenie robią te perfumy które są efektownie szałowo zapakowane. Nie ukrywam że w pierwszje kolejności zwracają uwagę na flakonik.

Miki

Posty: 3

 
Najgorsze w perfumach jest to, że po pewnym czasie człowiek już je przestaje czuć bo się przyzwyczaja. I przez to trudno jest zweryfikować czy zapach po całym dniu jeszcze się utrzymuje czy już nie...bo po prostu swojego zapachu nie czuć.

Lupusx

Posty: 6

 
Testery mogę polecać każdemu- i paniom i panom. Niczym się nie różnią od drogich oryginałów poza tym jednym detalem że nie są markowo zapakowane w te pudełka. Także różnica jest tylko estetyczna a nie zapachowa.

rrraszka

Posty: 4

 
Będę doradzała sklep w którym ja kupuję już od paru miesięcy czyli http://testerownia24h.pl. Wybór jest nieograniczony, duża internetowa drogeria z wszystkimi sprawdzonymi producentami perfum. Ceny są dużo niższe niż normalnie w drogeriach ponieważ to są testery, więc zapach mają ten sam ale opakowanie trochę inne.

matek562

Posty: 9

 
Dobrze jest mieć co najmniej dwie perfumy, jedne na co dzień a drugie na specjalne okazje. Ja tak sobie kupowałam. Mam też jeszcze trzecie opakowanie które dostałam w prezencie ale jeszcze w ogóle nie otwarte, także na jakiś czas zapas jest ;)

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Można stosunkowo tanio teraz dobre perfumy kupić moim zdaniem. W każdym razie jeśli sobie przypominam jak ceny wyglądały kilka lat temu to teraz jest według mnie o wiele korzystniej. Perfumy już nie są takim ekskluzywnym towarem

Smutnyjoe

Posty: 36

 
Dużo jest teraz tych różnych marek, ja już się trochę pogubiłam powiem szczerze. Co chwilę wychodzą na rynek kolejne zapachy sygnowane przez kolejne gwiazdy – aktorów, modelki, sportowców itd.

roudee22

Posty: 16