Oczyszczalnie skóry

Oczyszczalnie skóry

Witam serdecznie! Zastanawiam się od jakiegoś czasu żeby kupić sobie jakieś suplementy wspomagające zdrowie skóry. Jestem coraz starsza, za chwilę stuknie mi 40 tka i skóra zwłaszcza na twarzy i szyi nie jest już tak napięta jak kiedyś...co polecacie na hamowanie efektu starzenia?

Posty: 1

 
Duże znaczenie mają używki, jeśli ktoś dużo pije kawy, a jednocześnie jeszcze pali i sobie pozwala na nieco więcej alkoholu niż tylko – przy specjalnych okazjach, to potem nie ma cudów, na skórze to widać bardzo wyraźnie.

mew soncz7777

Posty: 11

 
Ja w dzieciństwie to dość mocny trądzik przechodziłam ale potem już takich problemów nie miałam. W sumie ciekawe, czy lepiej mieć właśnie mocniejszy trądzik młodzieńczy czy słabszy tak patrząc w kontekście tego jak cera będzie wyglądać w przyszłości?

staryy67

Posty: 10

 
Im wcześniej zacznie się dbać o stan swojej cery tym lepiej. Moja koleżanka to twierdzi że na zabiegi kosmetyczne to będzie chodzić po 50 tce. :P Po co czekać tak długo? Wtedy zmiany będą już tak głębokie że dużo trudniej będzie o jakiś lepszy efekt niż zapobiegając teraz jak się ma 30 lat.

21gregorek

Posty: 12

 
Zadowolona jestem z kremu z kolagenem marki Noble Medica -noblemedica.pl. Tutaj faktycznie ten kolagen się wchłania, jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm. Skóra się wygładziła, wyrównał się koloryt, ogólnie wygląda to z tygodnia na tydzień coraz lepiej ;)

johncena67

Posty: 8

 
Dużo warzyw i owoców warto jeść, widzę to po sobie. Zwłaszcza marchewka świetnie mi robi na skórę, lepiej brązuje niż samooopalacze a jest dużo zdrowsza i tańsza ;)

Mnert67

Posty: 24