Pomożecie mi odnośnie beglossy

Pomożecie mi odnośnie beglossy

Cześć!! Słyszał ktoś o czymś takim jak Beglossy? Koleżanka to zamawia. Chodzi o kosmetyki w specjalnych boxach. Jakie macie opinie na temat tych pudełek?

micko

Posty: 14

 
Zupełnie nie kojarzę internetowych sklepów z kosmetykami. Jakoś ogólnie nie jestem przekonana do kupowania w necie...tak, tak zostałam kilka kroków za całym światem...jak zawsze :) Może mi ktoś coś doradzi? Pozdrawiam! Gocha.

EpIon7

Posty: 19

 
Przydałyby mi się jakieś fajne promocje, zwłaszcza na perfumy, bo dość szybki mi schodzą. Aktualnie używam Chanel, ale myślę nad zamianą...Naomi Cambell ponoć niezłe, ale chciałabym coś potestować..

mazi1991

Posty: 13

 
Ostatnio przekonuję się dość mocno do kosmetyków od Diora, są rewelacyjne. Ale dostać je gdzieś za rozsądne pieniądze, często graniczy z cudem...więc za często sobie takich kosmetyków nie kupuję...

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Cześć! Mam ochotę na kosmetyki od BeGlossy, ale jeszcze się trochę waham, bo w sumie jeszcze od nich niczego nie zamawiałam. Ale koleżanka mnie namawia, więc chyba się zdecyduję. Zobaczę co dostanę i dam jeszcze tutaj info! Pozdr!

@_yyy111

Posty: 23

 
Z takim tanim sklepem z kosmetykami to będzie ciężko. Ja to po prostu kupuję rzeczy od mniej znanych marek, bo nie ma co ukrywać w dużej mierze płaci się za firmę. Tak jak w przypadku ubrań płacisz głównie za metkę;>

Qumejt56

Posty: 12

 
Raczej nie należę do zorientowanych w tym temacie. Raczej rzadko mi się zdarza kosmetyki kupować. W sumie w dużej mierze bazuję na tych rzeczach z prezentów. Bo dość często, czy to na urodziny, czy to na gwiazdkę, czy to na dzień kobiet, czy to na walentynki...dostaję właśnie kosmetyki ;>>

zpox

Posty: 27

 
Ja to zawsze pod choinkę dostaję kosmetyki, niby fajnie, bo zawsze się przydadzą, ale to już się robi tak nudne i przewidywalne...Bo tak głupio, jak już z góry wiesz co dostaniesz.

Smutnyjoe

Posty: 35

 
Hej! ;-) Razem z siorką zamawiamy już od kilku miesięcy kosmetyki Beglossy (www.beglossy.pl) i namawiamy wszystkie nasze koleżanki do takich zakupów;) Tanie, ale markowe, czyli to co lubimy:-0 Uruchomili też Beglossy Man, także swoim facetom też planujemy zamówić taki box.

erbis

Posty: 16

 
Mój mąż to ma w łazience jakieś pięć kremów, ale żadnego nie używa...to wszystko oczywiście prezenty, bo sam by sobie nigdy czegoś takiego nie kupił. Nie zmienię go w tym temacie ;)) Ale mi to kremy schodzą bardzo szybko, nie nadążam kupować ;)

Menene

Posty: 19