polećcie mi dobrej jakości naturalne kosmetyki?

polećcie mi dobrej jakości naturalne kosmetyki?

Jakie kosmetyki kupujecie? Rozglądam się za preparatami o w pełni naturalnym pochodzeniu, bazujące tylko na roślinach, olejkach itd., bez chemii. Znajdę coś takiego w sprzedaży w necie?

allegrowicz65

Posty: 6

 
Nie pomogę, bo sama szukam. Trochę nie ufam naturalnym kosmetykom, mam złe doświadczenia zwłaszcza z szamponami, wolę nic nie zmieniać na razie. A krem to najprostszy mam jaki można, dla dzieci. Nie ma najgorszego składu.

666iber45

Posty: 19

 
Trochę mi wstyd, że nadal używam zwykłych kosmetyków... mimo że jestem wegetarianką od lat. Muszę też poszukać czegoś dla siebie.

piXel23

Posty: 18

 
Mogę z mojej strony polecić kosmetyki Make Me Bio. Bardzo fajne, pachnące, super się wchłaniają i są skuteczne. Skóra jest po nich doskonale nawilżona, czysta, świetlista. Kupuję też dla dzieci – szamponik i płyn do mycia. Te dla dzieci są troszkę droższe niż zwykłe kosmetyki z drogerii, ale bardzo wydajne, poza tym uważam, że to inwestycja w zdrowie maluchów i akurat na tym nie wolno oszczędzać – zwłaszcza, że malutkie dzieci teraz tak często mają różne alergie, a chemii wszędzie pełno dookoła.

TomekK

Posty: 5

 
Myślę, że kluczowe znaczenie ma dieta, a niekoniecznie to, co wklepiemy w skórę. Staram się zaś w ogóle unikać kosmetyków, używam tylko mydła marsylskiego i oleju kokosowego do skóry. Tylko że to nie jest specjalnie wygodne, no ale działa całkiem nieźle jako natłuszczacz, zwłaszcza zimą.

pawel253

Posty: 10

 
Ja stosuję od pewnego czasu kosmetyki Make Me Bio. Uważam, że warto. Szczególnie polecam różany krem do twarzy do skóry suchej – świetnie nawilża, bardzo dobrze się wchłania, a obawiałam się, że krem z naturalnymi olejkami będzie pozostawiał skórę nadmiernie natłuszczoną, jak przy stosowaniu oliwki na przykład. Poza tym używam też szamponu – myje doskonale, równie dobrze jak zwykłe szampony z drogerii, a jednocześnie mam świadomość, że dbam o włosy w sposób przyjazny dla nich i środowiska.

Hall

Posty: 20

 
W tym sklepie kupuję moje ukochane kosmetyki Make Me Bio. www.makemebio.com. Uwielbiam ich masło kakaowe na przykład i mydła. Nigdy już nie kupię sobie żadnych naszprycowanych chemią kremów czy balsamów.

Klakier

Posty: 4

 
najlepsze kosmetyki to czysta woda! używam tylko butelkowanej, można też filtrować tę do mycia twarzy.

witek789

Posty: 8

 
Ja staram się wykorzystywać po prostu domowe sposoby – np. peeling z cukru itd. Ale faktycznie przydałoby się coś na co dzień.

Acclaim

Posty: 12

 
ja nie bardzo wierzę w takie kosmetyki. może olejki roślinne są dobre, ale nie sądzę, by działały zbyt długo, jednak bardziej ufam pracy specjalistów z labolatoriów, gdzie produkują zaawansowane technologicznie kremy, zwłaszcze jeśli chodzi o zapobieganie zmarszczkom.

AdiXer92

Posty: 12