wielobranżowy sklep internetowy

wielobranżowy sklep internetowy

Cześć. Możecie polecić mi wasze ulubione sklepy w sieci z kosmetykami? Ja szukam takiego od pewnego czasu ale jak na razie kiepsko mi to idzie.

wacek55

Posty: 3

 
Możesz sprawdzić ofertę tego sklepu internetowego – vivatsklep.pl . Ja ostatnio kupiłam u nich bardzo fajny krem. Z tego co się orientuję, przy zakupach od 99zł przesyłka jest gratis. Jeśli ktoś jest z Warszawy ma o tyle dobrze, że zawsze może odebrać zamówione rzeczy w sklepie stacjonarnym.

anjopal67

Posty: 27

 
Ja też bardzo często kupuję kosmetyki w sieci. Ogólnie rzecz biorąc lubię zakupy online. To bardzo wygodne rozwiązanie. Często można zaoszczędzić nie tylko czas ale także i pieniądze. No i nawet nie trzeba wychodzić z domu.

Menene

Posty: 19

 
Sklepów w sieci jest sporo, to fakt. I to nie tylko z kosmetykami. Ja ostatnio chciałam kupić sobie buty. Wybór był tak spory, że nie wiedziałam na co się zdecydować. W końcu poszłam do sklepu stacjonarnego i tam coś kupiłam.

StaryChemik

Posty: 17

 
Sklepów internetowych z kosmetykami nie kojarzę. Szczerze mówiąc, nie robię zakupów w sieci. Taka forma jakoś do mnie nie przemawia. Niby to wygodne rozwiązanie bo nie trzeba wychodzić z domu ale jakoś mam opory.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Ojj, w tej kwestii niestety nic nie doradzę bo zakupy w sieci robię sporadycznie... Poszukaj informacji na ten temat w Internecie, tam na pewno coś znajdziesz ciekawego. Szczególnie na forach poświęconych urodzie.

mnichuś34

Posty: 6