Kosmetyki mineralne do makijażu - Puder sypki

Kosmetyki mineralne do makijażu - Puder sypki

Mam problem ze znalezieniem kosmetyków mineralnych w sieci. Może ktoś też ma problem z alergią i może polecić sklep z podkładem mineralnym?

nevya22

Posty: 21

 
Coś tam mam w domu do walki z roztoczami, ale nie ja to kupowałem tylko nam kiedyś siostra przyniosła, bo ona ma fioła na punkcie walki z różnymi zarodnikami i tak dalej:P

Japoniecek

Posty: 29

 
Nie wiem w sumie gdzie byś się mógł zaopatrzyć w takie artykuły. Mnie na szczęście wszelkie alergie omijają póki co. Ale moi znajomi niektórzy to jak tylko zacznie pylić to wyglądają jak z krzyża zdjęci.

Mnert67

Posty: 15

 
Duży wybór, jeśli chodzi o różnego typu preparaty antyalergiczne i rzeczy do pielęgnacji skóry mają na stronce www.sklep-antyalergiczny.pl. Kupiłam już od nich mydełka, proszki do prania, a teraz myślę nad pieluszkami Greenty z zieloną herbatą dla córeczki. Moja znajoma już je kupiła i sobie chwali. Jej dziecinka teraz spokojnie zasypia.

Dydusek

Posty: 24

 
Trochę sklepów sprawdziłem z takimi kosmetykami antyalergicznymi i najlepsze wrażenie zrobił na mnie www.sklep-antyalergiczny.pl. Doskonale wyposażony, jest tutaj po prostu wszystko czego potrzebuje człowiek chorujący na alergię, żeby przetrwać. Są szampony, mydła, balsamy do ciała, mineralne kosmetyki takie jak pudry, czy kredki do oczu (to oczywiście dla pań :)) ). Warto sprawdzić.

Blitz55

Posty: 22

 
Moja dziewczyna pewnie będzie wiedziała coś więcej, bo ona ma alergię. Używa takich specjalnych kosmetyków – puder, podkład, musi gdzieś zamawiać przez internet. Jak wróci do domu to ją spytam gdzie to zamawia dokładnie.

Chorowity12

Posty: 27