Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Szukam maseczki algowej w fajnym standardzie i rzeczywiście skutecznym działaniu. Jakieś propozycje? Co nakładacie? Fajnie jakby sam zabieg nie trwał super długo, bo zabiegana jestem strasznie i generalnie za dużo czasu tylko dla siebie nie mam...

alek44

Posty: 2

 
Osobiście mam dość duży problem z kosmetykami bo w zasadzie na większość sklepowy rzeczy moja cera reaguje mniejszą lub większą wysypką, jakimś zaczerwieniem...Chyba najwyższa pora pójść do dermatologa...

renia00

Posty: 6

 
Do masażu co lepsze waszym zdaniem, jakiś olejek, czy balsam? Niby olejek ma lepszy poślizg, ale z drugiej strony balsamy są tańsze, jakoś też przyjemniejsze w odczuciu dla skóry.

merylos

Posty: 2

 
Mega sobie chwalę maseczkę algową w formie żelu którą sobie na stronie e-naturalne.pl kupuję już od paru miesięcy. Skóra jest bardziej sprężysta, taka jaśniejsza, bardziej elastyczna, a w sumie z maseczką można sobie w parę minut poradzić, nie siedzi się długo z mazią na twarzy żeby efekt uzyskać.

Black_Riot

Posty: 4

 
Raz miałam masło z mango i super mi to skórę wygładzało, dostałam w prezencie także nawet nie wiem gdzie to było kupowane za ile i te pe.

Polaczek90

Posty: 4

 
Ciężko mi dobrać sobie dobry podkład ostatnio, czego bym nie kupiła to albo muszę strasznie dużo nałożyć, żeby cokolwiek pokryło, albo schodzi jakoś tak łatwo, ściera się w ciagu dnia szybko...

Klarka45

Posty: 11

 
Trzeba przyznać że marek kosmetycznych to się porobiło ostatnio super dużo i tak samo tych gabinetów kosmetyczek jest mnóstwo, kiedyś było inaczej.

Worms

Posty: 11

 
Najgorzej to zawsze na wszelkie kosmetyki moja skóra w okolicy oczu reaguje. Pieczenie, swędzenie, łzawienie i jeszcze więcej różnego typu – enia...Już po prostu przestałam oczy malować.

cichoszek

Posty: 3

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

dawid123

Posty: 6