Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

Yuri20

Posty: 1

 
Bardzo dobrze doradzają przy wyborze kosmetyków naturalnych w e-naturalne.pl. O tyle ciekawa sprawa u nich, że nie musisz brać gotowych kosmetyków, ale zrobisz własne preparaty bez problemu. Wszystko jest w katalogu, zaczynając od olejków zapachowych, a kończąc na olejach. Po co ci dużo składników w kosmetyku, jak chodzi po prostu o wydajność, prawda?

kombo87

Posty: 9

 
Najlepiej to sobie weź kilka rodzajów kosmetyków naturalnych i nie przyzwyczajaj skóry tylko do jednego rozwiązania. Jednak ciało się przyzwyczaja do pewnego schematu pielęgnacji i już nie masz takich dużych wyników. Zmiana kosmetyków od czasu do czasu jest bardzo przydatna.

Kitas

Posty: 8

 
Łączę kosmetyki naturalne z aromaterapią. Do tego dodaję sobie prozdrowotne żele do kąpieli, dbam o to, żeby więcej spać i przede wszystkim rzuciłam picie/palenie. Po tym stan skóry się szybko poprawia.

Gargamel5

Posty: 4

 
Francuskie glinki mi pomogły, jak miałam duże przebarwienia. Można samodzielnie sobie zafundować taki zabieg. Glinka nie jest droga, a dość wydajna.

damianek45

Posty: 10

 
Zwróć uwagę, że po rejestracji w sklepie internetowym otrzymujesz spore rabaty. Najlepiej się trzymać jednej marki i brać sporo na jednym zamówieniu, bo wtedy da się wynegocjować jakieś dodatki.

cough76

Posty: 13