Czy znacie jakieś kosmetyki do twarzy ?

Czy znacie jakieś kosmetyki do twarzy ?

Moje drogie.

Ostatnio stosowałam wiele kosmetyków do ciała – jakoś żaden do tej pory skutecznie nie pomógł. Ogólnie mam niezmiernie wrażliwą skórę, wiele kosmetyków mi ją jeszcze dodatkowo podrażnia. Jeżeli znacie jeszcze jakieś kosmetyki, których nie testowałam, a Wam pomogły to pomóżcie i dajcie znać.

Naturalne33

Posty: 12

 
Widzę, iż nie tylko ja mam takie kłopoty hehe. Nie szukajcie jakichś podróbek czy tandety. Ja mam i moje znajomy jedna, lecz skuteczną rzecz naturalny aloes w kosmetykach do twarzy i ciała firmy EJOVE COSMETCS. Produkty ze świeżego aloesu. Robiłam peelingi, maseczki….i takie tam tony kremów, lecz to tyko wyrzucona kasa. Te balsamy ze 100% aloesu s super. Mam nadzieje, ze Wam pomoże , ja tym oprawiłam swoją skórę (w szczególności twarz, łokcie i kolana albowiem tam miałam najbardziej suchą skórę).

Sprawdziłam i mogę polecić !

1eustachy4

Posty: 25

 
Ja powiem Wam jedno słowo ALOES. Miałam problemy ze skóra, generalnie mam skórę mieszaną, natomiast ten balsam jest do każdego typu cery. Osobiście Wam polecam balsam ze 100% aloesu. Ma naturalny kolor i zapach, głęboko nawilża i odżywia skórę (natomiast każdy typ cery żąda odżywienia i nawilżenia). Jest to naturalny kosmetyk. Ja po oczyszczeniu skory, delikatnie go wcierałam i faktycznie pomaga. Jeśli chcecie oto strona z kosmetykami różnymi oraz z tym balsamem http://aloes-kosmetyki.pl pozdrawiam.

Rrealg

Posty: 27

 
Bardzo dobrze nawilżają balsamy z aloesem. Naturalne, ekologiczne kosmetyki są po prostu skuteczne, ja mam kosmetyki aloesowe do pielęgnacji twarzy i ciała firmy ejove cosmetcs - http://aloes-kosmetyki.pl są faktycznie skuteczne. Mnóstwo rzeczy stosowałam, lecz żadne nie pomagały tak jak te z aloesem, są do każdej cery i dla każdego. Na tej stronie www znajdziecie na pewno coś dla siebie. Ja osobiście jestem zachwycona i nadal stosuje, mam nadzieję, iż info moje Wam się przyda.

Pozdrawiam.

Ananasek

Posty: 24

 
Jeśli chcecie naprawdę porządne kosmetyki, jakie pomagają, to szukajcie tylko naturalnych kosmetyków! Ja bawiłam się i kupowałam to ce reklamują wiadomo – marketing. A mogłam skorzystać od razu po cos konkretnego np. balsam z aloesem do ciała, oraz produktu też na bazie aloesu do twarzy – wszystko 100% aloesu z witaminą E. Skutecznie odżywia, nawilża, no ja nie mam żadnych zastrzeżeń – zaś mam skórę mieszaną. Jestem dość wymagająca, zaś on się idealnie sprawdził, jestem zadowolona i Wam go polecam, naprawdę spróbujcie.

Jacuś22

Posty: 28