Co na zdrową skórę?

Co na zdrową skórę?

Ostatnio widzę, że moja skóra nie jest tak elastyczna jak kiedyś, chociaż nie mam jeszcze 30 lat... Szukam jakiegoś dobrego sposobu na to, by ją odżywić.

allegrowicz65

Posty: 2

 
Ważne jest, by zdrowo się odżywiać, poza sezonem letnim przyda się też suplementacja witaminą C, D3 itp.. Wewnętrzne odżywienie to jednak podstawa! A, i słyszałam, że warto też przyjmować preparaty z kolagenem.

enzoteq

Posty: 28

 
Ja stosowałam sobie taką dietę oczyszczającą, która polegała na jedzeniu wyłącznie surowych warzyw i owoców. Wtedy skóra rzeczywiście wyglądała świetnie, jakbym się cofnęła dziesięć lat! Niestety, gdy wróciłam do "normalnego" żywienia, z czasem ten efekt przestał być widoczny. Teraz sobie myślę, że to witamina C pomogła, antyutleniacze w owocach itp. Wiadomo, nie da się być cały czas na takiej diecie, więc teraz postawiłabym na jakiś suplement.

mirekp2005

Posty: 9

 
Botoks? No chyba nic innego mi do głowy nie przychodzi, niestety. Podobno teraz są jeszcze jakieś nitki wszywane w skórę, brrr! Gdy zrobią mi się naprawdę duże zmarszczki, pewnie i tak się zdecyduję, chociaż przechodzą mnie dreszcze na samą myśl.

lkojo

Posty: 17

 
Ja mam taki sposób – bardzo dużo wody piję, mam wrażenie, że to nieco pomaga. Poza tym regularnie zabiegi u kosmetyczki – profesjonalnie wykonane. Masaż twarzy też działa. Moja kosmetyczka podkreśla też, że ważna jest zdrowa dieta – dużo warzyw, owoców, a oczywiście zero cukru, który powoduje, że skóra się starzeje.

tajWoj

Posty: 18

 
Całe szczęście, że mam dobre geny po mamie i żadnych zmarszczek! Jestem grubo po trzydziestce, ale nie chwaląc się, wyglądam jak dwudziestopięciolatka. Ale może faktycznie przydałoby się coś, co by poprawiło ogólnie kondycję skóry, nawilżyło ją bardziej od środka.

wacek56

Posty: 8

 
Ja nie wierzę w żadne preparaty. Trzeba się pogodzić z upływającym czasem! Można mieć zmarszczki i ładnie wyglądać. Jak ktoś jest zdrowy, to zawsze będzie wyglądał dobrze.

jarossek6

Posty: 11