dobra kosmetyczka

dobra kosmetyczka

Cześć! U kogo robicie sobie paznokcie w Luzinie? Podobno dobrymi opiniami cieszy się salon kosmetyczny La Monique. Co o nim sądzicie?

werda554

Posty: 3

 
Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje kompleksowe usługi co uważam, że w dzisiejszych czasach jest koniecznym rozwiązanie. Za jednym zamachem robisz sobie zabieg odmładzający i paznokcie a na koniec super fryzurę!

Nanottt

Posty: 25

 
Najczęściej z profesjonalnych usług kosmetycznych korzystam w salonach poza Luzinem. Ostatnio słyszałam, że kobitki chwalą bardzo zabiegi w lokalnym salonie i chyba się pokuszę, żeby tam się wybrać. Może akurat jego oferta przypadnie mi do gustu i będę zadowolona.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Do fryzjerki i manicurzystki przed studniówką poszłam do poleconego przez koleżankę salonu La Monique i przyznam, że byłam bardzo zadowolą. Fryzura była doskonała i trzymała się całą imprezę a paznokcie wyszły rewelacyjnie.

edyta123

Posty: 5

 
Polecam Ci salon La Monique w Luzinie. Regularnie odwiedzam w nim manikiurzystkę i korzystam z usług fryzjerskich. Ostatnio nawet zdecydowałam się na polecony przez kosmetyczkę na moją bardzo przesuszoną skórę zabieg. Ofertę i ceny za zabiegi możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.la-monique.pl

TomekK

Posty: 7

 
Ja też chyba wreszcie muszę się wybrać na jakiś zabieg pielęgnacyjny do profesjonalnej kosmetyczki. A gdyby przy okazji można było skorzystać z usług fryzjerki i manicurzystki to byłoby naprawdę super!

johncena67

Posty: 12

 
Dobrą opinią cieszy się salon kosmetyczny La Monique. Można tam skorzystać zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich a nawet zrobić sobie profesjonalny manicure. Stałe klientki mogą skorzystać ze specjalnej oferty czyli po pięciu zabiegach następna usługa jest darmowa!

Grażyneczk223

Posty: 36

 
Nie wiem jak inne klientki, ale ja jestem bardzo zadowolona z usług salonu La Monique. Chodzę tam do fryzjera, kosmetyczki i manicurzystki. Zabiegi są wykonywane profesjonalne a cena za usługę do przyjęcia.

kk1111

Posty: 29

 
Przed Sylwestrem wybrałam się do salonu La Monique i wyszłam z niego bardzo zadowolona. Nie tylko zrobiłam tam sobie super fryzurkę, ale zdecydowałam się na profesjonalny manicure a nawet zabieg liftingujący!

ernest00

Posty: 6