Praca w mlm, gdzie ?

Praca w mlm, gdzie ?

Witam, znacie jakieś ciekawe odpowiedniki perfum? Jak znacie jakąś fajną stronę w sieci, to napiszcie.

Mord

Posty: 7

 
Tak to już jest, że jak się nie spróbuje to trudno oceniać. Nigdy nie myślałam, że taka praca w mlm może przynieść mi tyle satysfakcji, a po drugie zarobku. Pracuję już długo, bo około 3 lat. Początki wcale nie były trudne. Mniej zarabiałam, ale ogólnie stale brnęłam i brnę wyżej. Dlatego zyskuję.

@rebk67

Posty: 15

 
O perfumach wiem wszystko. Wciąż interesuję się nowościami. Wobec tego podejmę chyba decyzję o pracy przy ich sprzedaży, jaką polecacie. Mam mnóstwo znajomych, od których mogę zacząć sprzedawać. Mam nadzieję, że się uda.

pawel253

Posty: 15

 
Zajmuję się bezpośrednią sprzedażą perfum i chwalę sobie swoją pracę. Gdyby nie to, iż zdecydowałam się na taką formę pracy, dalej pracowałabym pod okiem mojego szefa. Teraz czuję się wyzwolona.

enzoteq

Posty: 28

 
Hej, jeżeli chodzi o pracę w mlm to gorąco polecam tę firmę http://www.perfumy.cc. To sprzedaż perfum. Podjęłam z nimi współpracę, jestem niezwykle zadowolona, albowiem widzę już wielkie zyski. Oczywiście bez pracy nie ma kołaczy, lecz pracujesz kiedy chcesz i nikt nie stoi Ci nad głową. Polecam, albowiem tutaj są wysokie zyski za odsprzedaż.

johncena67

Posty: 11

 
Mnie również odpowiadają zamienniki perfum. Spora ich ilość, akurat ta na jaką ja trafiłam nie odbiega od tych markowych perfum. Dlatego używam ich i wcale nie narzekam. Różne opakowanie nie robi na mnie wrażenia. Nie muszę nosić w torebce oryginalnych perfum.

grzes3345

Posty: 10