Odpowiedniki zapachów, gdzie znajdę ?

Odpowiedniki zapachów, gdzie znajdę ?

Witam Was.

Pytam o odpowiedniki perfum. W jakich firmach się zaopatrujecie. Szukam naprawdę niskich cen, oczywiście z dobrą jakością. Wiem, że podróbki nie są wcale gorsze od oryginałów.

Kiedyś kupowałam od znajomej.

asia23

Posty: 8

 
Sama może nigdy nie zakupiłabym takich odpowiedników zapachów. Niemniej jednak otrzymałam w prezencie. Zarówno od razu przekonałam się, ze są porządne i mogę takie kupować. Jeżeli nie lubicie przepłacać, to gorąco polecam.

EpIon7

Posty: 19

 
O perfumach alternatywnych mam dobre zdanie. Używam ich i wcale nie jest tak, że są gorsze, czy też krócej pachną. Teraz producenci dbają o ich jakość. Polecam tę stronkę http://www.katalogperfum.cba.pl.

MisiekKce

Posty: 17

 
Dla mnie odpowiedniki zapachów są niesłychanie ok. I nie piszę tak wobec tego, iż nie niesłychanie stać mnie na te z górnej półki. Po pierwsze nie ma różnicy w zapachu, po drugie prawie tak samo utrzymuje się ich zapach, a po trzecie po co mam za „tak samo” przepłacać. Polecam spróbować choć raz zamówić takie perfumy, żeby mieć na ten temat rzetelne i poparte zdanie.

codePerformance

Posty: 12

 
Tyle się słyszy o perfumach alternatywnych, iż też w końcu spróbowałam. Teraz należę do tych, co je chwalą. Polecam, warto i nie ma różnicy, no jedynie ta ważna w cenie. Pozdrawiam.

repta32

Posty: 19

 
Wiem, że można mieć obawy, choć katalog tych perfum proponuje znane marki. Ale ja skorzystałam z możliwości, by się przekonać. I teraz mam bardzo dobre zdanie na ten temat. Już kilka razy kupowałam takie perfumy i wcale nie narzekam, wręcz przeciwnie moi znajomi nawet nie zauważyli różnicy. Polecam.

Fowl1990

Posty: 10

 
W tym katalogu perfum można odnaleźć bardzo dużo porządnych zapachów znanych marek . Jestem pod wrażeniem. Szykuję się do mega zamówienia dla siebie i dla swojej chłopaka.

matek562

Posty: 7

 
Te odpowiedniki zapachów z Avenue są nie do rozpoznania. Faktycznie są ekstra. Nie wiem, co poniektórzy złego w nich widzą. To typowi malkontenci. Mnie tam odpowiadają i weselę się, że mogę swój kochany zapach zakupić taniej.

Krzyś23

Posty: 21

 
Dla mnie odpowiedniki zapachów są bardzo ok. I nie piszę tak dlatego, że nie bardzo stać mnie na te z górnej półki. Po pierwsze nie ma różnicy w zapachu, po drugie prawie tak samo utrzymuje się ich zapach, a po trzecie po co mam za „tak samo” przepłacać. Polecam spróbować choć raz zamówić takie perfumy, żeby mieć na ten temat rzetelne i poparte zdanie.

Yuri20

Posty: 9