ekologiczne kosmetyki do ciała

ekologiczne kosmetyki do ciała

Cześć. Chcę się przerzucić na bio kosmetyki, wiecie gdzie się opłaca takowe zamawiać? Mam znajomą, która odkąd używa takich wyrobów ze znaczkiem eko, to bardzo poprawiła swoją cerę...

Oct714

Posty: 11

 
Z kosmetyków ekologicznych to najbardziej lubię mydełka. Są tak ładnie pachnące, że po prostu poezja. No i skóra się inaczej zupełnie zachowuje po ich stosowaniu. Nie robi się taka sucha, jak przy zwykłych mydełkach. Pozdr.

UK_1234

Posty: 22

 
Wiem, że kosmetyki eko nie wysuszają tak skóry, ale poza tym to za bardzo się w sumie nie interesowałam tematem. Ale muszę przyznać, że już kilka koleżanek mi polecało coś takiego do suche cery...czas przetestować ;-)

Ginero9

Posty: 18

 
Ogólnie to dużo kobiet chwali olejek arganowy. Jeszcze nie miałam okazji go stosować ale poluję na jakąś okazję cenową. Wiem, że był kiedyś taki olejek tanio w biedronce, ale czy to prawdziwy argan był? To już sobie nie dają głowy uciąć ;)

visca

Posty: 23

 
U mnie z włosami jest duży problem, głównie taki, że się łatwo wysuszają i łamią przez to. Używam niby drogiego szamponu z tzw. Górnej półki cenowej, ale efekty – takie sobie.

Różyczka

Posty: 14

 
Zdarza mi się od czasu do czasu zamówić jakiś krem organiczny, ale raczej rzadko. Jak już coś kupuję to na stronie www.naturadlapiekna.pl. Tutaj mam pewność, że kosmetyki są prawdziwe, a nie udawane ;P Na wszystko dają certyfikaty. W ogóle bardzo przyjemny kontatk ze sklepem.

Wertastable

Posty: 26

 
Co by nie mówić, to jednak ekologiczne kosmetyki moim zdaniem są dużo lepsze. Wszystko co z natury jest po prostu lepiej przyjmowane przez organizm i to nie tylko domena kosmetyków. Ogólnie warto żyć w zgodzie z naturą ;-) Pozdrawiam serdecznie.

Drańtego

Posty: 17

 
Jakoś nigdy nie mam czasu na szczególną pielęgnację w domu..Mam tych kremów dużo (zazwyczaj z prezentów świątecznych), ale większości z nich w ogóle nie używam...pewnie już spora część w ogóle jest po dacie ważności.

Shasio

Posty: 15

 
Oj, na cellulit są dobre kremy, bardzo polecam tego typu rzeczy. Tylko trzeba regularnie stosować, bo jak ktoś myśli, że po razie cellulit zniknie, to nie :P tak to nie działa ;)

egan176

Posty: 23

 
Wybór jeśli chodzi o biokosmetyki jest coraz większy i lepszy. Dobrze pamiętam jak jeszcze kilka lat temu było trudno cokolwiek ekologicznego znaleźć. Ale widać, że jest zainteresowanie ze strony kobiet, więc producentów i sklepów coraz więcej. Dobrze!

zpox

Posty: 23