Gdzie kupić płytki do łazienki

Gdzie kupić płytki do łazienki

Cześć, jakie waszym zdaniem płytki do łazienki zastosować, aby nie przepłacić, a jednocześnie uzyskać w miarę rozsądną jakość? Macie może kontakty do sklepów internetowych, które łączą sprzedaż płytek łazienkowych z projektami aranżacji?

beata77

Posty: 3

 
Bardzo dobre płytki łazienkowe pochodzą z Niemiec, Hiszpanii oraz Włoch. Mam u siebie hiszpańskie płytki łazienkowe. Obecnie cenami zbytnio się nie różnią od krajowych. Branża jest dość rozwinięta i konkurencyjna.

Aniusiaaa1

Posty: 10

 
Weź pod uwagę fugę wodoodporną przy wykończeniu łazienki, no i oceń trudność cięcia płytek. Często lepiej zainwestować w płytki, które po prostu dobrze się obrabia, a nie wersje najmocniejsze. Jeżeli masz zbyt twardą płytkę to po prostu mocno przepłacisz za instalację.

LKC00

Posty: 15

 
Absolutnie odradzam płytki mocno polerowane, takie niesamowicie gładkie, po których człowiek się po prostu ślizga. Miałem taką łazienkę i musiałem modernizować, bo się nie dało funkcjonować, szczególnie kiedy dzieci się pojawiły.

Lupusx

Posty: 7

 
W sklepie iglazura24.pl brałem przy remoncie wanny wolnostojące u nich, mozaiki do wykończenia łazienki, no i armaturę oraz podstawowe meble łazienkowe. Sprzedawca powiedział, że mają ponad 200 000 rozwiązań. W sklepie internetowym jest tylko część. Najlepiej odwiedzić ich placówkę w Trójmieście lub pogadać po prostu telefonicznie. Do każdego stylu wykończenia łazienki dobiorą ci płytki, a nawet doradzą pod kątem aranżacyjnym. Przy dowolnych zakupach projekt łazienki gratis. To jednak wzbudza dość duże zaufanie.

Reg00

Posty: 26

 
Pamiętaj tylko, że masz płytki posegregowane na ścienne i podłogowe. Nie można ich zamienne traktować, bo posiadają zupełnie inną charakterystykę jakości.

Oct714

Posty: 4

 
Gres jest dość odporny na ścieranie i stosunkowo tani. Dla mnie to zawsze uniwersalne rozwiązanie do łazienki.

Yuri20

Posty: 22

 
Antypoślizgowość, wytrzymałość i nasiąkliwość to najważniejsze parametry, na których warto się skupić podczas dobierania płytek łazienkowych.

Posty: 9

 
Wybierz płytki łazienkowe, które przypominają drewniane podłogi. Połączysz idealnie wartość wizualną drewna z zaletami płytek. Jedna z ciekawszych konfiguracji według moich doświadczeń.

Kidi

Posty: 17