panele 3D

panele 3D

Hej, co myślicie o zastosowaniu sztukaterii wewnętrznej w mieszkaniu? Robiliście już podobne projekty?

audi80

Posty: 3

 
Jak na elewacje bierzesz sztukaterię to jednak wzmocnienie przed wilgocią jest konieczne.

Nixel92

Posty: 14

 
Pod aranżację w stylu skandynawskim dobierałem panele ścienne i listwy od producenta Perfect Styr. Konsultant w ich sklepie polecił mi od razu wykonawcę, więc montaż przebiegł sprawnie. Sztukaterią zrobiłem ramy wokół otwartych drzwi, wydzieliłem strefy na media. Przy panelu gipsowym natomiast stoi kanapa i projekt wyszedł nieźle pod względem cenowym. Kolekcje spójne wizualnie.

Lupusx

Posty: 7

 
Im lżejsza sztukateria, tym z reguły lepiej. Jak mocno przykleisz to na lata rozwiązanie.

Babeczka

Posty: 4

 
Prowadzę biuro projektowania wnętrz i wiele razy już używałem w aranżacjach sztukaterii od perfectstyr.com.pl. Bardzo dobrze się sprawdzają ich listwy przypodłogowe, bo bardzo szerokie, a przy tym jest zabezpieczenie przed wilgocią, więc do każdej podłogi właściwie pasuje. W marketach nie spotkasz takiej jakości wykończenia niestety. Znam podobnych sklepów kilka, bo siedzę w branży od dawna. Masz od razu dostęp do dopasowanych akcesoriów montażowych i wsparcie konsultanta nawet w nietypowych godzinach.

wisła1905

Posty: 9

 
Jak dla mnie panele przestrzenne to nawet lepsze rozwiązanie niż fototapety. Jak się postarasz to można fajną strukturę wykonać.

jarossek6

Posty: 12

 
Masz na rynku sztukaterię gipsową, styropianową i jeszcze poliuretanową. Myślę, że sztukateria z twardego (obowiązkowo) styropianu ma najlepszy stosunek ceny do jakości. Tutaj dobrze ludzie mówią.

GeoFort

Posty: 14

 
Działam w branży wykończeniowej i pracuję na sztukaterii od PerfectStyr. Bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała, więc montaż nie obciąża. Gładka struktura i ułatwione malowanie. Moi klienci najczęściej dobierają sztukaterię, np. na ramy do drzwi, pod oświetlenie led, czy do wizualnego powiększania przestrzeni.

QQrydza

Posty: 5