Sztukateria wewnętrzna XPS

Sztukateria wewnętrzna XPS

Dzień dobry. Pracuję jako architekt wnętrz i ostatnimi czasy widzę duże zainteresowanie projektami z wykorzystaniem sztukaterii. Z jakich materiałów korzystacie? Jakich producentów byście doradzili? Zależałoby na stałej współpracy, a co za tym idzie preferencyjnych warunkach dla stałego klienta.

audi80

Posty: 3

 
Ile tak w ogóle taka sztukateria do wnętrz potrafi kosztować? Drogie są to dekoracje i czy tak generalnie lepiej jest zapłacić więcej, czy można sobie spokojnie tańszym kosztem takie listwy kupić i też powinno być jakościowo ok?

zenia30

Posty: 8

 
Jak myślicie, czy zupełny laik, który jedyne co w domu wykładał to panele poradzi sobie z montażem sztukaterii? Jak to u was wyglądało? Udało się bez problemów skleić elementy, żeby to miało ręce i nogi?

danka33

Posty: 11

 
Jak jeszcze pracowałem w firmie remontowej to parę razy nam się sztukaterię zdarzyło wykładać i pamiętam że była to dość prosta robota. Akurat porównując z innymi pracami typowo wykończeniowymi to te elementy instalowało się bardzo szybko.

audi80

Posty: 4

 
Warto sobie przejrzeć dekoracje na stronie perfectstyr.com.pl. Mają bardzo duży wybór, nie ma kształtu sztukaterii którego by nie mieli dostępnego. Sprawny kontakt z obsługą, dobrze mi doradzili co do materiałów do ozdobienia elewacji. Fachowe doradztwo, widać, że pracują tam osoby, które same taką sztukaterię wykładają i wiedzą jak to wygląda od strony praktycznej a nie tylko suchej teorii..

gumert

Posty: 13

 
Niby ozdób tego rodzaju jest sporo, ale jak ostatnio potrzebowałem trochę innego rodzaju gzymsu niż standard to był problem. Brakuje tych kształtów mniej typowych, za to dużo jest uniwersalnych, klasycznych modeli.

czes212

Posty: 22

 
Szukam też takich dekoracji i już mam w sumie kilka modeli i kilka sklepów na oku. Sądziłem, że wybór będzie bardziej ograniczony ale nie jest źle, jakościowo to wszystko wygląda też dość przyzwoicie.

Adam 105

Posty: 3