Kosze na śmieci, sklep online ??

Kosze na śmieci, sklep online ??

Co sądzicie o koszu na śmieci w łazience? Jaki powinien być? Jestem świeżo po remoncie, mam dużo wolnej przestrzeni i chciałabym wstawić kosz, ale taki jakiś odjechany wizualnie.

Co polecacie?

Miki

Posty: 6

 
Producenci koszy na śmieci prześcigają się w pomysłach wzorniczych i technologicznych. Nie ma teraz problemu z zakupem malutkiego ładnie wyglądającego kosza do łazienki czy dobrze wyglądającego kosza kuchennego. Ten użytkowy gadżet przechodzi teraz swoje odrodzenie. To nie te same kubły na śmieci co dawniej.

hybris4

Posty: 20

 
Ja nie byłabym taka pewna, czy nastolatek z duszą bałaganiarza uzna kosz na śmieci w swoim pokoju. Mój syn ma dwa i z żadnego nie korzysta, ale ostatnio widziałam coś naprawdę ekstra w sieci i zastawiam się, żeby kupić mu taki, a z tamtych staroci zrezygnować. Może musi się podobać, by z niego zaczął korzystać:)

PiSi

Posty: 19

 
Nie szukałam długo. Do pokoju swojego syna kupiłam model kosza na śmieci, który bardzo mu się spodobał, nowoczesny, wcale nie przypominający tradycyjnego śmietnika. I o dziwo zaczął spełniać swoje zadanie.

Acclaim

Posty: 16

 
Segregacja śmieci zaczęła nam dopiero wychodzić wtedy, gdy zakupiliśmy do naszego domu kosze na śmieci do segregowania. Nie mamy ustawionych paru pojemników. Kupiliśmy kosze podzielone w środku na dwa mniejsze. Wspaniała sprawa i oczywiście porządek wraz z ekologią.

Klarka34

Posty: 11

 
Niby zwykłe kosze na śmieci, a zobaczcie jak ekstra mogą komponować się z wnętrzem http://www.koszenasmieci.org. Długo czegoś takiego szukałam, bardzo dobre ceny, jak za takie wyroby. Kupiłam u nich kosz do łazienki z bardzo fajnym motywem z wolno- opadającą pokrywą. Jestem zadowolona zwłaszcza, że w końcu zdobyłam się na ten zakup i się udał.

Rodon22

Posty: 15

 
W naszej kawiarence mamy ekskluzywnie wyglądające kosze na śmieci. Nie wyobrażam sobie, by mogło być w przeciwnym razie. Są to modele stalowe, a w środku podzielone są na dwie komory do segregacji. Znakomicie się zatem sprawdzają w lokalu takim jak nasz.

pioner

Posty: 19

 
Wiem coś o tym, kosze na śmieci muszą posiadać atesty, jeśli chcesz mieć taki w dziecięcym pokoju. Nie można maluchów narażać i zakupić tanie dziadostwo. Musi być bezpiecznie odnośnie materiału, zamykania i wszelkich drobiazgów. Mamusie pamiętajcie więc o najważniejszym, czyli bezpieczeństwie waszych pociech.

USAtop

Posty: 16